Home / Finance / Co je to SMS půjčka?
Co je to SMS půjčka?

Co je to SMS půjčka?

Zákazníci potřebují úvěry z mnoha rozmanitých důvodů a každému se hodí jinou půjčku. Někdy se některým lidem přihodí, že nevyjdou s penězi a než přijde výplata zbývá jenom pár dní. Potřebují si tedy bleskově půjčit malý finanční obnos, kterým by zaplatili poplatky a vyšli tak do výplaty. Právě z toho důvodu je velmi populární SMS půjčka, která je v České republice velmi žádaným typem půjčky. SMS půjčka je opravdu snadnou možností, jak získat na krátkou dobu drobnější finanční obnos. Výše SMS půjčky je většinou několik set až tisíců korun. SMS půjčka u nás funguje poměrně krátkou dobu,i přesto si však stihla získat hodně nadšenýchzákazníků.

Pro koho je SMS půjčka vhodná?

Můžeme říct, že SMS půjčka, a nebo finská půjčka patří mezi spotřebitelské úvěry s krátkou dobou splatnosti. Doba do které musíme úvěr splatit se většinou pohybuje v intervalu od dvou týdnů až třiceti dnů. SMS půjčka je tak skvělou půjčkou pro ty, kteří shánějí menší hotovost předtím, než jim dá zaměstnavatel mzdu, aby zaplatili výdaje. SMS půjčky mnohdy využívají zákazníci s nižšími příjmy, kterým osobní rozpočet narušila neplánovaná událost. Tito zákazníci zvládnou po výplatě SMS půjčky v pohodě zaplatit, protože výše SMS půjčky je relativně malá a to samé platí i o úrocích.

Další detaily SMS půjčky

Žadatelé, kteří zažádají o SMS půjčky nejsou povinni dokazovat své příjmy a pouze jednoduše zašlou SMS a ihned obdrží požadovanou částku. Celý proces je opravdu bleskový a věřitel odešle hotovost na číslo konta, které je uvedeno v SMS. Klient nemusí platit standardní úrok a několik set korun za sjednání úvěrového produktu. Finanční instituce, které nabízí SMS půjčky si za jejich vyřízení započítávají pevný poplatek za každých půjčených 500 Kč. Zákazník má tedy přehled a může si vypočítat, jakou sumu a do jakého termínu musí úvěr zaplatit. Žádný stejný způsob, jak siopravdu bez námahy vyřídit menší hotovost nikdo nenabízí. SMS půjčka vám může pomoc, nemějte strach zažádat si o ni.

Nejlepší půjčky přes SMS jsou od nové seriozní společnosti NetCredit, kde můžete získat peníze už do jedné hodiny!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*