Home / Návody / Špičková logistika v rukou profesionálů

Špičková logistika v rukou profesionálů

Hledáte logistického partnera, který by Vám zajistil vhodné skladovací haly, a to přesně podle Vašich požadavků? Logistika Emons je skvělou volbou, jestliže si potrpíte na spolehlivé a profesionální služby, které jsou podložené dlouholetými zkušenostmi. Z jakých důvodů je dobré využít právě tuto společnost pro Vaše logistické potřeby?

  • 8 logistických stanovišť v České republice, která jsou propojená
  • 21 propojených logistických stanovišť v Německu
  • Sklady jsou řízeny centrálně
  • Skladovací haly jsou napojeny na vlastní dopravní síť
  • Dostupnost dvacet čtyři hodin denně

Mějte o všem přehled

Logistika v podání této společnosti pro Vás bude přehledná a praktická. Budete mít totiž všechna důležitá data okamžitě k dispozici, systém Vám totiž poskytne důležité informace managementu. Můžete se informovat o zásobách Vašeho zboží, o průměrném stavu skladu, číslech šarží, uchovávání a tak podobně, zkrátka o všem, co Vás bude zajímat. Všechny tyto informace jsou dostupné online, proto není problém je mít neustále k dispozici. Budete stále svými vlastními pány, avšak o všechno důležité se za Vás postará Emons.

Komplexní služby se vším všudy

Spousta logistických společností se vychloubá různými službami, které avšak Emons považuje za naprosto normální a běžné. Kromě běžných služeb, které zahrnují základní logistické úkony, můžete očekávat také služby, jako je produkce a distribuce náhradních komponentů, likvidace a navrácení zboží, řízení produkce, montáže komponentů dle předloh, kontrola a řízení zásob a spousta dalšího. Pokud tedy logistika, tak jedině od Emons. Uvidíte, že budete náramně spokojení po všech směrech, poněvadž tyto služby jsou doopravdy kompletní a nebudete nic postrádat. Emons poskytuje skvělé řešení otázky, která se týká logistiky a všeho okolo, proč toho tedy nevyužít?

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*