Home / Tipy & rady / Zažijte maximální zážitek ze sprchování
Zažijte maximální zážitek ze sprchování

Zažijte maximální zážitek ze sprchování

Sprchování již dávno není považováno jen za povinnou hygienu, ale je také spojeno s krásným relaxem a uvolněním celého těla. Je příjemné na chvíli zapomenout na strasti všedního života a vnímat, jak kapky vody bubnují o naší pokožku a masírují celé naše tělo.

Většina lidí se sprchuje každý den a někteří i několikrát denně, je tedy vhodné si přizpůsobit koupelnu tak, aby pro vás bylo sprchování co nejpříjemnější. Sprchování ve vaně není zrovna moc příjemné a už vůbec ne pohodlné. To je důvod, proč jsou tak populární sprchové kouty, umožní rychlé vysprchování, ušetří místo v koupelně, ale neošidí nás o zážitek z naší pravidelné očisty. Pokud vás čeká rekonstrukce koupelny a hledáte ideální možnost, jak si ji nově vybavit, přinášíme vám pár tipů, které vás jistě inspirují

Sprchové dveře do koupelny

Zažijte maximální zážitek ze sprchováníPokud disponujete větší koupelnou, můžete si dopřát i luxusnější provedení zavírání a sice prostřednictvím čirých skleněných křídlových dveří. Velmi nás zaujaly FRANCIS 90 WELL SPRCHOVÉ DVEŘE DO NIKY, LEVÉ. Tyto dveře jsou od kvalitního výrobce, který je na trhu velmi známý a nabízí vysokou jakost za příjemné ceny.

Tyto dveře disponují otočným sloupkem nahrazujícím dveřní panty. Dveře jsou naprosto bezpečné a to díky 5mm bezpečnostnímu sklu, ale také díky technologii Cleaner, která zabraňuje usazování bakterií a usnadňuje čištění dveří.

Čtvrtkruhový sprchový kout

Jestliže vám vaše koupelna nenabízí prostorná řešení, sáhněte po čtvrtkruhovém sprchovém koutu. Jedná se o sprchový kout, který má sice jednoduchý design, ale uspokojí i náročné uživatele. Jako ideální možnost jsme shledali MATT 80 WELL ČTVRTKRUHOVÝ SPRCHOVÝ KOUT S MRAMOROVOU VANIČKOU, který má ideální poměr ceny a kvality.

Zažijte maximální zážitek ze sprchování

Tento sprchový kout dokonale těsní, díky čemuž zabráníte, aby byla celá koupelna mokrá po každém sprchování. Kout je velmi stabilní a pevný, je osazený 4mm bezpečnostním sklem a jeho profil je tvořený hliníkem s povrchovou úpravou Chrom-lesk. Samotné sklo má také povrchovou úpravu (Nanoglass), která zajistí lehkou údržbu a odpuzení nežádoucích bakterií. Otevírání je zde prostřednictvím posuvného mechanismu, aby se ušetřilo místo a ještě více podpořila bezpečnost.

About Makawiel