Home / Zdraví / 3 typy žen, které rozhodně nezhubnou
3 typy žen, které rozhodně nezhubnou

3 typy žen, které rozhodně nezhubnou

Chcete po Vánocích shodit přebytečné kilogramy a místo toho, abyste se začala pořádně hýbat a opustit pohodlný dům, přemýšlíte o dietě? Pojďme se společně podívat, zdali náhodou nepatříte mezi tři typy žen, které se svým přístupem rozhodně nezhubnou!

Hlavně musím mít hlad!

„Hlavně musím mít hlad, jinak tahle dieta bude naprosto bez efektu!“ Ne dámy, tak to opravdu není a při dietě se nehladoví ani zbytečně netrpí. To, že držíte dietu, neznamená, že můžete jíst maximálně dvakrát, nedej bože třikrát denně. Přesně tímhle chováním si akorát brousíte na dokonalý jo-jo efekt. Navíc naprosto nevědomky podporujete ukládání tuků a snižujete bazální metabolismus, který dokonale způsobí, že i normální porce jídla pro vás bude znamenat razantní nárůst hmotnosti.

3 typy žen, které rozhodně nezhubnou

Z extrému do extrému

Už jste slyšela o dietě složené pouze ze zelených potravin? Víte o tom, že zhubnout můžete, když budete pít jenom vodu? Nechce zkusit vodu a naklíčené obilí? Jestli vás aspoň něco z toho láká, gratulujeme, jsme dokonalá extrémistka, která svým chováním značně riskuje své zdraví.

3 typy žen, které rozhodně nezhubnouNepravidelná strava a neustálé diety mohou dost poničit vaše zažívání, dochází ke zhoršení tlaku či cholesterolu a dokonce, ať chcete nebo ne, nakonec stejně přiberete na váze. Možná je na čase místo neustálého hledání dokonalé diety navštívit alespoň odborníka anebo si jít prostě zacvičit, co myslíte?

 

„Nesmím přesáhnout o víc než deset kalorií!“

Počítáte každou kalorii, víte, jaká je kalorická hodnota jednoho rohlíku, jablka či borůvky? Víte, není to úplně normální. A už vůbec ne, pokud si už při nákupu spočítáte, jak dlouho budete muset cvičit, abyste spálila dnešní večeři. A pokud se ptáte už i v restauracích, hraničí to s úchylkou. Víte o tom, že konzumace opravdu extrémně nízkokalorické stavy zapříčiňuje krásný start spořícího metabolismus a dokonale zvyšuje riziko jo-jo efektu?

Pokud jste se v jednom z těchto tří typů našla, zamyslete se, skončete a začněte raději pravidelně cvičit. Vaše zdraví je to nejcennější, tak si ho přestaňte ničit!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About Makawiel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*