Home / Nezařazené / Automobilové mostové váhy a silniční váhy

Automobilové mostové váhy a silniční váhy

Mostové a silniční váhy mají uplatnění v mnoha oblastech, kde je důležité přesné vážení. Váží se potraviny, spotřební zboží, v autodopravě se váží prázdné a následně naplněné nákladní vozy a vleky. Přesná hmotnost je důležitá nejen kvůli převáženému materiálu, ale především kvůli maximální povolené nosnosti dopravního prostředku na silnicích. Pořízení takové váhy je finančně náročné díky vyšší pořizovací ceně, při výběru je tedy důležité zvážit více hledisek a podle nich se teprve rozhodnout.

Automobilové mostní váhy PROFI

Řešením jsou mostní váhy, které mají zastoupení v průmyslu, zemědělství, dopravě, stavebnictví a dalších oborech, kde je vyžadováno naprosto přesné vážení. Rozhodujte se nejen na základě typu průmyslové váhy a její váživosti, ale také podle záručního a pozáručního servisu. Je tedy lepší zakoupit váhu přímo u výrobce. Firma VÁHY – JAS, s.r.o. byla založena již v roce 1990 a zabývá se výrobou automobilových vah od 4 m do 18 m s váživostí do 60 t nebo na základě požadavku zákazníka. Kromě prodeje zajišťuje záruční a pozáruční servis a opravy vah všech druhů, a to vah průmyslových, obchodních, mostních a jeřábových.

Jak vypadá silniční váha?

Pro přesné vážení musí být silniční váha řádně a profesionálně ocejchována, což provádí přímo dodavatel ještě před uvedením váhy do provozu. Automobilové mostní váhy PROFI nabízejí dva typy provedení, nájezdové a zapuštěné. Váhy jsou osazeny snímači ASL s A/D převodníkem, vyhodnocovací aparaturou I200 a sdružovacím panelem. V případě zakoupení váhy obdržíte veškerou dokumentaci k těmto vahám, návod na obsluhu vážícího zařízení, prohlášení o shodě a potvrzení o provedení zkoušky měřidla. Nemusíte se obávat, v ceně je zahrnuta i montáž (na jakémkoliv zpevněném povrchu), uvedení do provozu a školení obsluhy zařízení. Veškeré váhy řady PROFI splňují třídu přesnosti III podle OIML a odpovídají platnému typovému schválení a normám.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo