Home / Tipy & rady / Jak prodat automobil na náhradní díly?
Jak prodat automobil na náhradní díly?

Jak prodat automobil na náhradní díly?

Máte doma staré auto, které už se nevyplatí prodávat? Je třeba dokonce nepojízdné? Nebo jste bourali a už nemáte v plánu bourané auto opravovat, protože by se to nevyplatilo? Pak nejspíš řešíte, jak ho rozprodat aspoň na náhradní díly.

Samozřejmě můžete dát inzerát online, ale s tím budete mít spoustu starostí. Málokdy se podaří odprodat celé auto jednomu člověku, spíš se vám ozývají zájemci o jednotlivé díly. Mnohem jednodušší je prodat auto naráz, jednoduše to zvládnete přes službu Zahotove.cz.

Výkup a likvidace vozidel v každém stavu

Na portálu Zahotove.cz vykupují veškeré vozy, firemní, v osobním vlastnictví, osobní automobily, ale i nákladní nebo stavební stroje. Na stavu vozidla nezáleží, vykupují i auta bouraná nebo nepojízdná, ta, co neprošla technickou kontrolou, veterány apod. Podmínkou jsou čtyři kola, aby si auto mohli odvézt. Ano, vy se o nic nestaráte, pro vás je likvidace vozidel formalitou.

Ozvěte se a domluvte si čas a místo

Máte zájem prodat automobil na náhradní díly? Ozvěte se přes formulář na Zahotove.cz. Uveďte vše důležité o vozidle a zástupci firmy se vám ozvou. Společně si dohodnete, kdy se k vám mají stavit a kolik jsou schopní vám za vaše auto nabídnout. Čím podrobněji auto popíšete, tím přesněji stanoví částku. Jakmile k vám dojedou, auto si ještě prohlédnou, aby cenu mohli upřesnit. Pak s vámi na místě sepíšou smlouvu, vyplatí vám peníze v hotovosti a auto si na vlastní náklady odvezou. Zároveň vám vydají potvrzení o ekologické likvidaci vozidla, se kterým můžete zajít na úřad, abyste vozidlo nechali vyřadit z registru. Posledním krokem pro vás je zrušení povinného ručení (na to potřebujete potvrzení o vyřazení z registru).

Ještě váháte? Takovou příležitost s minimem administrativy a prakticky nulovými starostmi pro vás jen tak nenajdete.

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*