Home / Nezařazené / Kokosový olej – génius v péči o pokožku a vlasy
Kokosový olej - génius v péči o pokožku a vlasy

Kokosový olej – génius v péči o pokožku a vlasy

Kokosový olej? Možná znáte z doslechu, že se používá v kosmetickém průmyslu, ale asi jste netušili, že ho ve specializovaných e-shopech nebo prodejnách, můžete zakoupit i sama. Kokosový olej se totiž významně podílí na našem zdraví.

 

Je hotovým elixírem pro vlasy i pokožku. Každý člověk kokosový olej ocení, ale nesmíte se nechat odradit cenou. Je to dar přírody, který je celkem drahý, ale obsahuje cenné složky, které šetrně přistupují k našim částem těla, které pohladí jako chmýří z pampelišek. Na co vše nám tedy bude kokosový olej prospěšný?

Odstraňuje odumřelé kožní buňky a má i další schopnosti

Pokud nevíte, co si pod tímto pojmem představit, je to jednoduché. Kokosový olej spolu s třtinovým cukrem působí na pokožku jako peeling. Hnědé částečky cukru na sebe starou kůži nabalí a kokosový olej kůži hezky zvláční, hydratuje a dodává třpyt. Jelikož je v boji proti staré kůži opravdovou jedničkou, zřejmě vás nepřekvapí, že omezuje výskyt lupů. Kokosový olej působí i na voděodolnou řasenku, ale mějte zavřená víčka. V kontaktu s očima by došlo k jejich podráždění.

Odstraňuje ze štětců a houbiček na líčení make-up a nečistoty

Nevyhazujte vaší oblíbenou pěnovou tvářenku, stejně jako špinavý štěteček od make-upu či rtěnky. Kokosový olej obsahuje mastné kyseliny, jež udrží kosmetickou sadu v čistotě bez ulpívající špíny.

Snáze se s ním oholíte

Už vás nebaví chemické složení přípravku na holení, který dráždí pokožku? Zkuste se více spojit s přírodou a čerpat zdroje potěšení z ní vlastní. Kokosový olej společně s bambuckým máslem a jojobovým olejem promění vaši pokožku v dokonalost.

Hydratuje pokožku celého těla, v zimě zejména ruce

Už máte dost rozpraskaných drobných kloubků na ruce a štve váš suchá pokožka? Ne každý krém si s tímhle ví rady. Jeden hydratuje jen na chvíli, druhý v kontaktu s odřeninkou pálí, ale kokosový olej by mohl být ten pravý. Skvěle ruce vyživí a tím zabraňuje opětovnému vysušení. Rovněž omezuje výskyt mykózy nohou.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About Makawiel