Home / Finance / Půjčka bez doložení příjmu
Půjčka bez doložení příjmu

Půjčka bez doložení příjmu

Přechodný nedostatek finančních prostředků řeší každý člověk jiným způsobem. Pokud se jedná skutečně pouze o přechodnou situaci, kdy musíte urychleně zaplatit určitou částku a na svém účtě nemáte dostatek prostředků, nemusíte chodit do banky a žádat o půjčku, nebo prosit své příbuzné či známé, aby vám vypomohli.

Stačí se obrátit na poskytovatel úvěrů registrovaného u Finančního arbitra ČR, kterým je společnost AB půjčky. Služby této společnosti jsou poskytovány všem bez rozdílu. Oproti zdlouhavému jednání v bance nebo u jiného subjektu, kde na vás budou požadovat především potvrzení o vašich příjmech, budou zkoumat, zda nefigurujete v registru dlužníků a kde se poskytnutí půjčky neobejde bez vyplňování formulářů, podání žádosti a čekání na schválení, je vyřízení půjčky u AB půjčky mnohem rychlejší a jednodušší.

Nemusíte dokládat svůj příjem, společnost nebude nahlížet do registrů a ani nebudete potřebovat žádného ručitele či ručení zástavou. Částky jsou poskytovány ve výši od 5 do 25 tisíc Kč se splatností od 20 dnů do dvou roků. Tato půjčka bez doložení příjmu je vhodná pro každého člověka zaměstnaného i bez zaměstnání, drobného podnikatele, ženu na mateřské nebo důchodce.

Průběh jednání o půjčce je snadný a rychlý. Stačí firmu kontaktovat osobně, telefonicky nebo e-mailem a během této jedné schůzky, hovoru či písemného styku se vše okamžitě domluví. Požadovanou částku obdržíte podle dohody buď v hotovosti nebo na účet.

Půjčka bez doložení příjmu, bez registru, ručení a zástavy od AB půjčky je sice o něco dražší, než půjčka bankovní, ovšem její výhodou je snadná a rychlá dostupnost pro všechny, bez ohledu na jejich příjmy či případné zadlužení u jiného subjektu. Pokud totiž máte například jinou půjčku u banky ještě nesplacenou, není pro AB půjčky překážkou, abyste nemohli požádat o další půjčku. Pro takové případy nabízí AB půjčky kompletní řešení v podobě programu Půjčka NEJ. Vedle těchto produktů je možné získat i Půjčku Klasik, u které se ručí zástavou nemovitostí, Půjčku Podnikatel určenou na rozvoj podnikání, nákup investic nebo ke zlepšení aktuálního cash flow.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About Makawiel