Free songs
Home / Internet / Plastová a hliníková okna a dveře DAFE
Plastová a hliníková okna a dveře DAFE

Plastová a hliníková okna a dveře DAFE

Plastová okna jsou dnes u moderních staveb již samozřejmostí. Ovšem i u starších objektů lze původní dřevěná okna vyměnit za plastová, případně za hliníková okna. Kromě lepšího vzhledu a dlouhodobé životnosti mají plastová či hliníková okna hlavní přednost v tepelné izolaci.

Výměnou starých oken za nová plastová okna se sníží nároky na energii v domě až o 76 %. Dnešní trh nabízí řadu výrobků v tomto sortimentu, ovšem nejlepším řešením jsou produkty společnosti DAFE-PLAST Jihlava, jejíž Showroom DAFE vám od r. 2014 nabízí pestrou paletu plastových a hliníkových oken, dveří, prosklených stěn a zimních zahrad. Vedle prodeje se společnost zabývá i poradenstvím, projektováním i samotnou montáží svých výrobků. Více než dvacetiletá tradice, zkušenosti a odborné schopnosti pracovníků a obchodních zástupců, stejně jako nejvyšší kvalita všech produktů jsou hlavní devizou firmy. Své představy můžete konzultovat nejen přímo v jihlavském sídle společnosti, ale také v mnoha jejích obchodech, které jsou rozesety po celé ČR.

Plastová okna, hliníková okna a dveře DAFE jsou vhodná jak do novostaveb, tak pro rekonstrukce rodinných domů, bytových domů, ale i průmyslových a komerčních objektů. Nejvyšší kvalita je zaručena i díky profilům německé firmy REHAU, která je v tomto oboru na špici. Stejně tak používané kování ROTO umožňuje firmě poskytovat prodlouženou záruku na plastová okna v délce pěti let. Plastová okna DAFE splňují přísné normy, které jsou podmínkou získání dotace v rámci projektu Zelená úsporám.

Pokud se rozhodnete pro některý z výrobků společnosti DAFE, stačí navštívit některou z prodejen a obchodní zástupce vám poradí a provede zaměření zdarma. Kromě plastových oken a dveří, či hliníkových oken, vyrábí a montuje firma DAFE také zimní zahrady a prosklené stěny, vhodné například na terasu rodinného domu. Zimní zahrady se těší stále větší popularitě a pokud si necháte zhotovit tuto součást moderního bydlení od firmy DAFE, budete mít možnost užívat zimní zahradu celoročně díky technologii, která udržuje stále konstantní teplotu bez rosení či namrzání skel.

O Makawiel

Komentování je uzavřeno

Nahoru