Home / Internet / Plastová a hliníková okna a dveře DAFE
Plastová a hliníková okna a dveře DAFE

Plastová a hliníková okna a dveře DAFE

Plastová okna jsou dnes u moderních staveb již samozřejmostí. Ovšem i u starších objektů lze původní dřevěná okna vyměnit za plastová, případně za hliníková okna. Kromě lepšího vzhledu a dlouhodobé životnosti mají plastová či hliníková okna hlavní přednost v tepelné izolaci.

Výměnou starých oken za nová plastová okna se sníží nároky na energii v domě až o 76 %. Dnešní trh nabízí řadu výrobků v tomto sortimentu, ovšem nejlepším řešením jsou produkty společnosti DAFE-PLAST Jihlava, jejíž Showroom DAFE vám od r. 2014 nabízí pestrou paletu plastových a hliníkových oken, dveří, prosklených stěn a zimních zahrad. Vedle prodeje se společnost zabývá i poradenstvím, projektováním i samotnou montáží svých výrobků. Více než dvacetiletá tradice, zkušenosti a odborné schopnosti pracovníků a obchodních zástupců, stejně jako nejvyšší kvalita všech produktů jsou hlavní devizou firmy. Své představy můžete konzultovat nejen přímo v jihlavském sídle společnosti, ale také v mnoha jejích obchodech, které jsou rozesety po celé ČR.

Plastová okna, hliníková okna a dveře DAFE jsou vhodná jak do novostaveb, tak pro rekonstrukce rodinných domů, bytových domů, ale i průmyslových a komerčních objektů. Nejvyšší kvalita je zaručena i díky profilům německé firmy REHAU, která je v tomto oboru na špici. Stejně tak používané kování ROTO umožňuje firmě poskytovat prodlouženou záruku na plastová okna v délce pěti let. Plastová okna DAFE splňují přísné normy, které jsou podmínkou získání dotace v rámci projektu Zelená úsporám.

Pokud se rozhodnete pro některý z výrobků společnosti DAFE, stačí navštívit některou z prodejen a obchodní zástupce vám poradí a provede zaměření zdarma. Kromě plastových oken a dveří, či hliníkových oken, vyrábí a montuje firma DAFE také zimní zahrady a prosklené stěny, vhodné například na terasu rodinného domu. Zimní zahrady se těší stále větší popularitě a pokud si necháte zhotovit tuto součást moderního bydlení od firmy DAFE, budete mít možnost užívat zimní zahradu celoročně díky technologii, která udržuje stále konstantní teplotu bez rosení či namrzání skel.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About Makawiel