Home / Podnikání / Kovové regály do skladu i prodejny
Kovové regály do skladu i prodejny

Kovové regály do skladu i prodejny

V prodejně nebo v prostoru skladu je potřeba mít uloženo mnoho položek. Mít o nich přehled a zároveň mít jistotu, že budou uloženy tak, aby nehrozil jejich pád. Proč je dobré mít kovové regály?

Nosnost, kterou jiné materiály nenabídnou

Kovové regály jsou sázkou na jistotu. Dřevěné prvky do skladu jsou sice esteticky příjemné, ale v případě většího množství produktů hrozí jejich nestabilita. Regálové systémy jsou přesně tím, co si pro prodejnu nebo skladový prostor představujeme. Bez obav do nich umístíme i hmotnostně výraznější předměty, aniž bychom se museli bát o stabilitu celého úložného systému.

Snadno se udržují

Opět srovnáme kovové regály s jiným materiálem. Když si představíte, že vám vyteče tekutina na regály ze dřeva, většinou se jedná o pohromu. Dřevo má schopnost absorbovat tekutiny, čímž ale dojde k jeho nabobtnání a znehodnocení jak stability, tak i životnosti materiálu. Kovový regál v případě úniku tekutiny snadno očistíte. Regál se otře a nic se nestalo. Pro pravidelnou údržbu regálového systému vám postačí vlhký hadřík.

Barevná variabilita

Regály z kovu si můžete vybrat v libovolném barevném ladění. Snadno se tak přizpůsobí celkovému pojetí vaší prodejny nebo skladovacích prostor. V případě, že budete měnit barvy, se snadno dají natřít i regály.

Jednoduše je přemístíte

Na rozdíl od úložného systému, který se montuje přímo do zdi, se dají regálové systémy snadno přemisťovat. Když si tedy rozmyslíte koncept prodejny nebo skladu, jednoduše jej můžete změnit. Rychle tak máte vše opět podle svých představ, bez nutnosti cokoliv navrtávat do zdi.

Regály z kovu představují výhodu oproti jiným materiálům i instalačním řešením. Lze je snadno přemisťovat, jejich údržba je velmi nenáročná a barvu můžete libovolně měnit. Regálové systémy se hodí nejen do skladů a prodejen, ale také například do garáží.

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*