Home / Tipy & rady / Mějte svůj pozemek pod kontrolou 24 hodin denně
Mějte svůj pozemek pod kontrolou 24 hodin denně

Mějte svůj pozemek pod kontrolou 24 hodin denně

Máte strach o svojí nemovitost? Pokud ano, tak se řadíte mezi většinu majitelů nemovitostí, které toto trápí. Pokud však chcete, aby byl váš majetek v dokonalém bezpečí, je potřeba se zaměřit na pokročilou technologii fotopastí, které vám budou váš pozemek střežit 24 hodin denně.

O pořízení fotopasti uvažuje stále více lidí, dříve se jednalo o neznámou technologii a dokonce i dnes mnoho lidí neví, o co se vůbec jedná. Fotopast je důmyslné zařízení, které funguje jako špionážní kamera. Používá se zejména pro monitorování zvířat nebo pro monitorování pozemku, jakožto bezpečnostní prvek.

Účelem fotopasti je zůstat v tajnosti, fotopasti mají maskované provedení, které snadno splyne s přírodou a díky tomu je zvířata ani nezvaní hosté nezaznamenají. Staly se zcela fenomenální technologií, která usnadnila život přírodovědcům i policistům nebo bezpečnostním agenturám.

Mějte svůj pozemek pod kontrolou 24 hodin denně

Výjimečnost fotopastí

Výjimečnost fotopastí je vskutku neuvěřitelná, lze je mít ve venkovních podmínkách celý rok a ony detailně nafotí každého, kdo se dostane do jejich blízkosti a je jedno, jestli to je člověk nebo zvíře, nikdo fotopasti neunikne. Mezi nejlepší modely na trhu patří fotopasti Bunaty a to zejména pokročilými možnostmi, jaké nabízí.

Disponují laserovým ukazovátkem, se kterým lze přesně nastavit místo, které budou monitorovat. Snímky pořizují okamžitě ve zlomku sekundy, není možné projít kolem fotopasti, aniž by vás detailně nevyfotila, každý snímek je ve vysoké kvalitě, stejně tak jako video. Fotopast lze instalovat téměř kamkoliv, jako neideálnější místo se nabízí strom.

Snímky i videa z fotopasti si lze prohlížet přímo na jejím těle. Fotopast Bunaty disponuje předním displejem, který je velmi přehledný, snímky si lze snadno prohlížet i v počítači. Díky GSM modulu si můžete snímky nechat zasílat dokonce i na telefon jako MMS, takže pokud někdo vnikne na váš pozemek, fotopast vás i na dálku okamžitě informuje zaznamenaným snímkem. Jedná se o pokročilou technologii, která vám přinese jen samé výhody.

About Makawiel