Home / Tipy & rady / Na pořízení si domovní ČOV nemusíte být sami
Na pořízení si domovní ČOV nemusíte být sami

Na pořízení si domovní ČOV nemusíte být sami

Přemýšlíte nad tím, že si pořídíte domovní čistírnu odpadních vod? Je to vhodné řešení, pokud vaše domácnost nemá možnost napojení na kanalizaci, případně je to finančně náročné. Domovní ČOV má navíc ekologickou výhodu, můžete opětovně použít přečištěnou vodu třeba jako zálivku na zahradě nebo ke splachování na toaletě. Co vše je však pro pořízení domovní ČOV potřeba?

S tím vám poradí specialista v oboru domovních ČOV, společnost ZAKRA. Zpracovává projekty od A do Z, tedy kompletně vyřeší domovní ČOV, od projektu po vyřízení na úřadech. Na firmu ZAKRA se můžete v klidu spolehnout, ke každému zákazníkovi přistupuje individuálně a navrhuje nejvhodnější řešení. Zná všechny typy domovních ČOV, poradí si i s nestandardními případy.

Navštivte webové stránky společnosti ZAKRA, najdete zde veškeré kontakty, můžete se podívat také na ukázky realizovaných projektů domovních ČOV, navíc ZAKRA nabízí úvodní odbornou konzultaci zdarma. ZAKRA působí po celé České republice, můžete se tedy na ni obrátit odkudkoliv.

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*