Home / Hobby / Nejrychlejší zastřešení podnikatelských aktivit
Nejrychlejší zastřešení podnikatelských aktivit

Nejrychlejší zastřešení podnikatelských aktivit

Potřebujete rychle postavit sklad, zastřešit sklizenou úrodu, vystavět halu pro zemědělskou techniku, vybudovat koňskou jízdárnu? Není potřeba čekat dlouhé týdny na stavební povolení, pak shánět zedníky a přemýšlet, kdy to asi tak bude hotové. Rychlým a velmi dobrým řešením jsou textilní haly.

Jak už napovídá název, textilní haly jsou pokryty textilií. Je to však vysoce odolná PES tkanina, která je těžko hořlavá. Životnost má mimořádně dlouhou, navíc je natažená na velmi stabilní ocelové konstrukce. Budovy jsou tím pádem spolehlivé, využívají se jako zastřešení pro různé účely (hangáry, jízdárny, skladové haly, garáže atd.). Své by o tom mohly vyprávět společnosti Geosan Ostrava, Vlamax Bystřice, či dokonce Integry Automotive ze slovenského Lozornu. Ty všechny zvolily řešení textilních hal od společnosti POLAK CZ.

Montované haly jsou pevné

Pro stavbu montované haly nejsou potřeba základy, stačí povrch zpevněný štěrkem. Hala se ukotví železnými trny. Základní konstrukci tvoří ocelové rámy, které jsou vzájemně propojené. Textilní haly jsou také nazývány montovanými halami, protože je opravdu snadné je smontovat a opět rozdělat. Díky tomu nemusí na místě stát navždy, dají se bez větších problémů přemístit, nebo jen v budoucnu rozšířit.

Plachta je na konstrukci pevně vypnutá, odolává sněhu i větru. Barevnost je rovněž stálá, plachta je odolná proti UV záření i mechanickému prodření. Má minimální životnost 10 let, a kdyby se s ní přece jen něco stalo a objevila se díra, není problém ji opravit svárem.

Každá textilní hala je originál, proto nelze ani dopředu určit její cenu. Vyrábí a staví se přímo na míru. Zákazníci si zvolí nejen rozměry, ale hlavně barvu opláštění. Natisknout se na něj dá i logo společnosti. Liší se také tvar haly, počet vrat a dveří. Jak to vypadá uvnitř, se můžete podívat přímo na webu www.haly-polak.cz. Mají tam připravené virtuální prohlídky několika hal.

About angelo