Home / Styl / Plesové kabelky a co do nich
Plesové kabelky a co do nich

Plesové kabelky a co do nich

Plesová sezóna je nepostradatelnou součástí každého roku. Leden a únor se nese ve znamení elegantních rób, vysokých podpatků a blyštivých šperků. A také slušivých pánských obleků a kravat.

Jakou kabelku si mám vzít na ples?

Součástí každé večerní garderoby je perfektně sladěná kabelka na dámské nezbytnosti. Na plesy se hodí kabelky malých rozměrů na úzkých páscích či řetízcích, psaníčka do ruky a poslední dobou oblíbené pytlíčky, které se nosí uvázané kolem zápěstí. V dnešní době není problém sehnat kabelky/psaníčka v jakékoli barvě, takže je můžete hravě sladit s ostatními prvky večerní toalety.

Už dávno neplatí, že kabelka musí být ve stejné barvě, jakou mají boty. Myslete však na to, že šaty, boty a kabelka by měly být vzájemně barevně sladěné. To znamená, že by kabelka a šaty měly vzájemně ladit nebo naopak kontrastovat, stejně tak boty. Nádherné jsou například bílé kabelky, které se skvěle hodí na společenské události.

Plesové kabelky a co do nich

Co s sebou?

Ač elegantní psaníčka vypadají úžasně, jsou díky svým extrémně malým rozměrům dosti nepraktická. Na druhou stranu je pravda, že na jeden plesový večer či do divadla toho s sebou zas tak moc nepotřebujete.

Psaníčko by nemělo být na první pohled přeplněné, proto pečlivě rozmýšlejte, co všechno budete během večera potřebovat. Samozřejmostí jsou peníze. Není však potřeba si brát celou peněženku plnou věrnostních kartiček, drobných, účtenek apod. Vezměte pár bankovek a nejnutnější doklady (OP, ŘP, kartička pojišťovny). Vložit je můžete do některé z vnitřních kapsiček.

Plesové kabelky a co do nich

Hodit se může i papírový kapesníček. Zase není třeba brát celé balení, postačí jeden dva kousky. Další můžete nenápadně podstrčit partnerovi do kapsy u saka.

Pokud se nalíčíte těsně před akcí, nebudete si svá malovátka muset brát s sebou. Bohatě bude stačit rtěnka nebo lesk na rty, maximálně pudr na mastící se pleť.

Teď když jste perfektně vybavená, přejeme příjemnou zábavu. A pokud stále hledáte, podívejte se na naší nabídku plesových psaníček. Pokud Vás žádné nezaujmou, tak by tak mohla učinit nějaká kabelka přes rameno z nabídky Kabelkujeme.cz – největší web s kabelkami.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo