Home / Tipy & rady / Podívejte se, jak můžete ušetřit desítky procent za energie

Podívejte se, jak můžete ušetřit desítky procent za energie

Již více než 10 let slouží Energetická kancelář  svým zákazníkům. I vy se můžete stát jedním z nich a ušetřit více než 30% za energie. Spousta lidí stále neví, že za energie přeplácí nemalé peníze. Ve skutečnosti se to ani dozvědět nemohou. Dodavatelé tyto informace tají, líbí se jim, že zákazníci neprotestují a řádně platí složenky.

Ve skutečnosti může celá řada lidí ušetřit i desítky procent. To, co vám  pomůže ušetřit, je  veřejná soutěž dodavatelů. Jak to celé funguje? Jednoduše. Pracovníci zadají poptávku, že hledáte nového dodavatele. V soutěži působí řada dodavatelů, kteří se předhánějí ve výhodnějších nabídkách. Tato soutěž funguje obdobně, jako při hledání nového mobilního operátora. I v případě dodavatelů energií nabízí zpravidla ty nejnižší tarify novým či dlouhodobým zákazníkům.

Abyste si byli schopni vybrat co nejnižší ceny, je nutné se orientovat na trhu a také umět vyřešit složitou administrativní zátěž. Zákazníkům se do toho zpravidla nechce, právě z důvodu těchto komplikací. Proto zde působí firmy jako je Energetická kancelář.

TIP: Tepelná čerpadla nabízí dlouhodobě nejlevnější náklady na teplo.

Chcete-li ušetřit desítky procent za energie, stačí zavolat na tel: +420 552 319 955 nebo napsat na email  info@ek.cz. Veškeré další úkony  jsou pak už jen na pracovnících firmy- zařídí za vás smlouvu  jak se stávajícím, tak s  budoucím dodavatelem. Celý proces trvá zhruba 2-3 měsíce a vy za tyto služby nezaplatíte ani korunu. Provizi získá firma až od dodavatele. Okamžitě tak ušetříte několik tisíc korun.

Na čem všem můžete díky EK ušetřit? Nabídnou vám  nízké ceny  elektřiny, plynu, paliv, montáže kotlů i svítidel. Slevu mohou získat domácnost, firmy i veřejná správa či organizace. Staňte se dalším z více než 250 000 spokojených zákazníků.

About angelo