Home / Tipy & rady / Repasované počítače jsou ideální, hledáte-li levné a kvalitní PC

Repasované počítače jsou ideální, hledáte-li levné a kvalitní PC

V posledním roce se notně zvýšila poptávka po domácích počítačích. Je to dáno zejména tím, že daleko více lidí pracuje z domova, také školáci jsou doma a absolvují distanční výuku. K tomu, abyste se mohli plnohodnotně zapojit do online života, je zapotřebí mít k dispozici kvalitní PC. Levné, přitom však dobré řešení spočívá v nákupu repasovaného počítače.

Jak je to s cenami za repasované PC v porovnání s novými počítači?

Pro repasované počítače jasně hovoří cenové hledisko. Oproti zcela novým modelům, které pořídíte v obchodech s elektronikou, jsou až o desítky procent levnější. To však nutně neznamená menší kvalitu, ba mnohdy právě naopak. Za rozumnou cenu máte šanci získat velmi výkonný počítač, potažmo notebook, za nějž byste jinak dali klidně 20 tisíc korun a více. Repasované modely leckdy stojí pod 10 tisíc korun, díky čemuž jsou zároveň dostupnější i pro lidi s nižšími příjmy a úsporami.

Jak vznikají repasované počítače a notebooky?

Repasované počítače jsou u osvědčeného prodejce vždy důkladně zkontrolované tak, aby neměly žádnou vadu. Případné opotřebované či nefungující komponenty jsou nahrazeny, takže se na svůj pořízený repasovaný počítač nebo notebook můžete následně plně spolehnout. Máte na něj minimálně půlroční záruku, což je dáno platnými právními předpisy, někdy však prodejcem bývá prodloužena.

Online prodejce repasovaných PC

Důležité je vybrat si spolehlivou firmu, u níž repasovaný počítač pořídíte. Dobré recenze jsou kupříkladu na obchod https://www.malicomputer.cz, který denně nabízí desítky repasovaných PC a notebooků v různých cenových hladinách. Najdete v něm špičkové modely, jež hravě zvládnou nejnáročnější programy a PC hry, ale také základní počítače, s nimiž bez problémů můžete pracovat a být ve světě internetu, případně ve volném čase sledovat videa. S dobrým repasovaným počítačem rozhodně neuděláte špatnou investici.

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*