Home / Zdraví / Trápí vaše blízké vracející se zdravotní problémy? Pomozte jim pomocí terapie

Trápí vaše blízké vracející se zdravotní problémy? Pomozte jim pomocí terapie

Všechny zdravotní problémy se odehrávají také v naší mysli. Naše zdraví je vázáno na náš psychický stav a v případě, že jste prožili trauma v dětství, nebo jste byli nuceni potlačit své emoce, může na povrch vyplout neustále se opakující zdravotní problém, který zdánlivě nemá žádnou příčinu. V takovém případě vám pomůže komplexní terapie.

Spoustu lidí trápí zdravotní problémy, které nemají žádnou příčinu. Ve skutečnosti si jejich tělo prošlo traumatem, na které již dávno zapomněli. Tyto nedořešené problémy jsou ale uloženy hluboko v podvědomí a tělo formou zdravotních potíží volá o pomoc. Chce se totiž nevyřešených problémů zbavit jednou provždy.

Komplexní terapie pro Vás i Vaše blízké

Komplexní terapie odhalí příčiny zdravotních problémů s tím, že po jejich odhalení dojde k odblokování a v těle nastane přirozená léčba. Velkou výhodou komplexní terapie je fakt, že není určena pouze Vám jako jednotlivci, ale pomoci můžete také například svým dětem nebo domácím mazlíčkům. V tomto případě budete Vy sloužit jako médium a k odstranění problémů u Vašich blízkých dojde skrze Vás.

Trápí vaše blízké vracející se zdravotní problémy? Pomozte jim pomocí terapie

©Bioliečba.eu, 2018 – až po současnost

Terapie na dálku

Zaujala Vás možnost komplexní terapie, ale nemáte možnost dojíždět osobně za terapeutem? Máme pro Vás dobrou zprávu! Komplexní terapii je možné absolvovat na dálku, a to prostřednictvím telefonických rozhovorů. Terapii na dálku poskytuje například odborný poradce a terapeut pan Radovan Babic, který již touto cestou pomohl mnoha klientům odstranit nepříjemné zdravotní problémy. Cílem pana Radovana je poskytnout klientům ultimátní terapii, která je zbaví všech problémů.

Experimentální terapie

Pan Radovan se věnuje také experimentální terapii, jejímž cílem je objevit Vaše vyšší schopnosti. Těmito schopnosti bylo lidstvo kdysi dávno vybaveno, ale dnes jsme na ně už zapomněli.

Více informací o terapii naleznete na www.bioliecba.eu/cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*