Home / Zdraví / Chcete zhubnout? Rozhodně pijte tento nápoj!
Chcete zhubnout? Rozhodně pijte tento nápoj!

Chcete zhubnout? Rozhodně pijte tento nápoj!

Hubnutí je věčné téma, které se v různě pozměněných podobách řeší dlouhé roky. A asi se řešit ještě bude. Začít nový den znamená nový start, nový impuls. Buďto jej začnete zdravě, správnou a vyváženou snídaní, nebo se necháte strhnout k šálku kávy, cigaretce a prvnímu jídlu až okolo oběda. To se pak nemůžete divit, že kilogramy stále stoupají vzhůru.

Ranní rituály

Lidé mají více či méně zaryté rituály, které ráno dodržují. Uvaří si kávu nebo čaj, posnídají, dají si sprchu a mnoho dalšího. Přemýšleli jste někdy nad tím, že namísto ranní kávy si dáte teplou vodu? Ta totiž může mít spoustu výhod pro lidské tělo. Může vašemu tělu pomoci a to mnohem víc, než třeba ranní káva. Kde všude může teplá voda po ránu pomoci?

Pomáhá trávení

Teplá voda ráno může pomoci stimulovat trávicí systém a může jej odstranit od toxinů a dalších nečistot. Voda je velmi důležitá sama o sobě. Pomáhá čistit trávení, lépe absorbovat jídlo. Spousta vitamínů, které ze stravy získáte, se rozpouští ve vodě, takže jí hodně potřebujete.

Pomáhá proti zácpě

Zácpa je problém, který trápí spoustu lidí, ale moc se o tom nemluví. Teplá voda po ránu může být skvělým pomocníkem ve zmírnění zácpy. Pomáhá podpořit pohyby střev, čímž odbourává zácpu. Teplá voda tělo rehydratuje a to začíná lépe pracovat.

Rozpouští tuky

Teplá voda je skvělá pro spalování tuků, zvyšuje tělesnou teplotu a napomáhá zrychlovat metabolismus. A to logicky vede ke spálení více kalorií, než při pití studené vody. Podporuje lepší funkci vnitřních orgánů, například ledvin.

Lepší cirkulace krve

Voda pomáhá rozšiřovat žíly a teply, což umožňuje kyslíku a živinám dostat se do celého těla. Máte mnohem víc energie během celého dne. Navíc teplá voda pomáhá zpomalit proces stárnutí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About Zuzana Žáková

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*