Home / Tipy & rady / ČOV bez úřadů
ČOV bez úřadů

ČOV bez úřadů

Lidé, kteří se vrhli do zařizování ČOV na vlastní pěst, brzy narazí na několik hlavních překážek. Jako první je nejspíš nedostatek odborníků, kteří se v ČR zabývají projektovými dokumentacemi a hydrogeologickými posudky. Kvůli tomu se na ně čekají dlouhé fronty a zpracování zakázky může zabrat až několik dlouhých měsíců. Hned další překážkou v řadě jsou pak úřady, které vydávají povolení pro realizaci ČOV nebo jiných vodohospodářských děl. Ačkoli se to na začátku možná nezdá, člověk rychle zjistí, že něco, o čem si původně myslel, že zabere pouhých pár týdnů, se může snadno protáhnout na půl roku.

A s tím se pojí spousta starostí. Nicméně existuje způsob, jak se tomuto trápení vyhnout. Služba Čistírna odpadních vod bez úřadů od společnosti ZAKRA nabízí klientům, že za ně vyřídí všechny záležitosti od A do Z. Projekt, posudek i povolení úřadů – to vše na jednom místě a za jedinou cenu.

Vyzkoušejte sami. Na úvod lze zažádat o bezplatnou konzultaci, při které s vámi pracovníci proberou detaily projektu a poradí, jaké řešení se hodí právě ve vaší situaci. Nemáte co ztratit!

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*