Home / Finance / Díky výhodné konsolidaci půjček si váš rozpočet oddychne

Díky výhodné konsolidaci půjček si váš rozpočet oddychne

Konsolidace půjček je možnost, kterou v dnešní době využívá čím dál tím více lidí. Znamená sloučení více půjček do jedné zastřešující půjčky s nižší splátkou. Možnost splácet méně uvítá určitě každý, málokdo ovšem ví, že ne v každém případě je konsolidace výhodným řešením. Jak ale poznat, kdy se nám konsolidace skutečně vyplatí a který poskytovatel nám ji poskytne nejvýhodněji?

V principu je to stejné jako s výběrem nové půjčky. Když chcete výhodnou půjčku, zaměříte se při jejím výběru na výši úroků a hodnotu RPSN. Přesně tyto ukazatele vám totiž ukáží, kolik vás taková půjčka bude stát, jinak řečeno kolik přeplatíte na úrocích a poplatcích. A stejně byste měli postupovat i v případě, že zvažujete konsolidaci. Konsolidace půjček totiž není nic jiného než pořízení nové půjčky u poskytovatele, který za nás vyřeší staré úvěry. Vyberte si proto poskytovatele, který vám novou půjčku nabídne za skutečně výhodných podmínek!

Z výsledku nezávislého testu úvěrů, který provedlo Evropské sdružení pro ochranu práv spotřebitelů, vyplývá, že nejvýhodnější konsolidaci půjček nabízí společnost TGI Money a.s. Hypopůjčka od této společnosti totiž byla vyhodnocena jako nejvýhodnější nebankovní půjčka na trhu. S Hypopůjčkou od TGI Money můžete sloučit všechny vaše úvěry, kreditní karty či jiné nevýhodné závazky. Jedná se o  efektivní řešení, jak ulehčit rozpočtu domácnosti a navíc ušetřit nemalé peníze. Měsíční splátky budou nižší a vaše závazky se zpřehlední, takže vám jednoduše ubyde starostí.

Výhodou nebankovní konsolidace půjček je, že společnost při schvalování žádosti nenahlíží do registru dlužníků a nepožaduje doložení příjmu. Jedinou záruku, kterou TGI Money požaduje, je zastavení nemovitosti (chata, byt, dům či stavební pozemek).

Je to snadné! O konsolidaci můžete zažádat prostřednictvím on-line formuláře na stránkách společnosti. S konsolidací nejsou spojeny žádné poplatky předem.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*