Home / Finance / Pro jednoho problém, pro druhého příležitost. Má exekuce dvě strany mince?

Pro jednoho problém, pro druhého příležitost. Má exekuce dvě strany mince?

V současné době čelí v České republice této pasti více než sedm set tisíc jedinců, přičemž průměrný počet řízení na hlavu je přibližně 6,4. Číslo je to strašidelné, ale v mnoha případech je problémem spíše nečinnost a nesprávný přístup postižených osob. Proč se zároveň jedná i o příležitost?

Nejen dlužník

Navzdory mylné představě některých lidí není tak snadné dostat se do exekuce. Pokud například nejste schopni splácet nájem, půjčky, pojištění, služby za telefon a další nezbytnosti, zajisté o tomto faktu víte. Počítejte s tím, že o něm moc dobře vědí i věřitelé, již vás adekvátně informují formou dopisů i telefonátů. Budete-li tato upozornění ignorovat, zapojí se do celého procesu i exekutorský úřad.

Pravděpodobně největším strašákem je obávaná exekuce nemovitostí, jež je však poslední variantou sloužící k záchraně věřitelů. Není to nic příjemného, ale pro spoustu jedinců dané jednání představuje šanci na nový život. Následná dražba nemovitostí je zároveň skvělou příležitostí pro šikovné investory. Ti si díky ní mohou pořídit majetek výhodně a rychle.

Sledujte nabídky

Dražba nemovitostí v exekuci se těší ohromné popularitě, přičemž se vážně není čemu divit. Stačí jen sledovat aktuální nabídky a budete ihned vědět, z jakého důvodu tomu tak je. Zajímavé možnosti představuje hlavně známý úřad v Ostravě, jehož specializací je právě dražba a exekuce nemovitostí.

Budete-li pravidelně sledovat internetové stránky pod výše vloženými odkazy, dočkáte se nejnovějších informací ohledně právě probíhajících akcí. Jakmile vás jakákoliv z nich zaujme, nezapomeňte si přečíst veškeré potřebné údaje, odborné posudky a použijte uvedené kontakty. Nenechte si ujít výhodné možnosti koupě a buďte vždy připraveni jednat.

Posun času a zátěž pro organismus

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*