Home / Internet / Vysokorychlostní internet za ceny, o kterých se Vám ani nesnilo

Vysokorychlostní internet za ceny, o kterých se Vám ani nesnilo

Hledáte mobilní internet za skvělou cenu? V dnešní době si už život bez internetu nedovedeme představit. Ať už ho potřebujeme k práci, či zábavě, je pro nás velmi důležitý. A to, že můžeme mít přímo v mobilu, nám dává možnost neustále zpravovat svoje emaily, hrát hry, být ve spojení s přáteli, či číst zajímavé články. Zkrátka cokoliv a kdykoliv potřebujeme. Tedy jen, pokud máme operátora, který nám poskytuje internet v mobilu za výhodné ceny, a nemusíme se ohlížet na to, kolik nás to bude stát. Že takového nemáte? V tom případě je na čase to změnit.

3ton Vám přináší opravdu výhodný mobilní internet, ať už v rámci paušálu, či předplaceného tarifu. S námi se nemusíte bát ani surfování na internetu v zahraničí, neboť i tam Vám přinášíme ceny, které byste u jiných operátorů jen těžko hledali. Přestaňte platit zbytečně mnoho a připojte se kdykoliv budete chtít. Náš vysokorychlostní LTE internet Vám umožní stahovat rychlostí až 150 Mb za sekundu.

Kromě výhodného mobilního internetu přinášíme našim zákazníkům ještě další výhody:

  • Pokrytí po celé ČR – díky tomu se můžete připojit, ať jste kdekoliv
  • Levné volání do všech sítí z mobilu, levné SMS – komunikujte se svými přáteli levně i přes telefon
  • Mobilní internet pro tablet, či notebook
  • Výhodný pevný internet VDSL/ADSL

Sdílejte se svými přáteli své důležité okamžiky, mějte svou emailovou schránku neustále po ruce, či využijte mobilní data jakkoliv jinak. U 3tonu Vás čeká to nejlepší, za ty nejnižší ceny. 100 MB můžete mít již za neuvěřitelných 65Kč za měsíc.

Přidejte se k nám a získejte výhody, které u ostatních operátorů nenajdete. Obraťte se na naši zákaznickou linku, kde Vám rádi sdělíme podrobnější informace o cenách. Jsme si jisti, že dokážeme udělat vše, pro Vaši spokojenost. Vy si zase můžete být jisti, že získáte výhodný internet v mobilu.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*