Home / Finance / Hledáte práci? Zkuste to na novém pracovním portále
Hledáte práci? Zkuste to na novém pracovním portále

Hledáte práci? Zkuste to na novém pracovním portále

Sháníte trvalou práci či brigádu a zatím jste se pokaždé setkali jen s neúspěchem? Podívejte se na webové stránky jenprace.cz, na kterých naleznete mnoho pracovních příležitostí, které jsou každým dnem aktualizovány.

Inzerce práce je zdarma

Na jenprace.cz mohou inzerenti přidávat své inzeráty zcela zdarma a proto zde naleznou mnohem více nabídek než kdekoliv jinde. Portál navíc spolupracuje s předními agenturami na českém trhu, které zajišťují žadatelům pracovní pozice, ať již krátkodobého či dlouhodobého trvání. Je určený pro všechny bez rozdílu pohlaví, věku i dosaženého vzdělání. Práci si tak může najít téměř kdokoliv, kdo o ní stojí. Ve výčtu nechybí možnost z práce z domu, brigády z domu, brigády pro studenty, brigády na léto, ať už v rámci manuální činnosti nebo práce na počítači.

Na webu se rychle zorientujete

Celý web s nabídkami práce je velmi přehledný a vy si pozici, která by pro vás byla nejvíce vyhovující, vyhledáte bez jakýchkoliv obtíží. Během pár minut tak můžete mít domluvenou novou práci nebo brigádu. Seznam nabídek si je možné přečíst buď ve výpisu, kde jsou nabízené pracovní příležitosti řazeny podle data přidání, nebo lze použít filtr, ve kterém vyberete jen určité parametry.

Charakteristikou webu je nový pracovní portál, kde firmy nebo pouze jednotlivé osoby přidávají nabídky práce, na něž mohou návštěvníci webu reagovat. Na hlavní stránce naleznete výpis pracovních příležitostí a po rozkliknutí některé z nich se vám zobrazí bližší informace. Jenprace.cz pouze zprostředkovává kontakt mezi zaměstnavatelem a potencionálním budoucím zaměstnancem. Jak se tyto dvě strany následně mezi sebou domluví, je pouze na nich. Nabídky si samozřejmě můžete třídit dle spousty parametrů, jako například obor vzdělání, lokality, platební podmínky atd.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*