Home / Nezařazené / Ratanový nábytek na zahradu
Ratanový nábytek na zahradu

Ratanový nábytek na zahradu

Chcete se ve vaší rozkvetlé zahradě cítit skutečně dobře? S ratanovým nábytkem si odpočinete, protože je velmi pohodlný. Pro zahradu je vhodným kandidátem. Vzdušnost a jednoduchý styl, je předností. Staré židle se stolem vám na zahradě už mnoho parády neučiní. Navíc ratan je skutečně moderní a prodává se v mnoha podobách. Umělý ratan v kombinaci s hliníkem je dlouho životný, přírodní ratan vás překvapí hladkým povrchem.


Elegantní posezení

Ratanový nábytek na zahraduMožná na své zahradě postrádáte svůj kouteček, kde byste jen tak sledovali zpěv ptactva a cítili opojnou vůni rozkvetlých lilií a růží. Určitě si přijdete na své, když si k relaxu pořídíte ratanové křeslo se stolem. Budete tak svou zahradu vnímat daleko atraktivnější. Lehkost moderních a stylových ratanových sestav nemá obdoby.

Ač ratan působí rustikálně, těžkost je mu cizí

Rustikální styl je úzce spjat s venkovem, takže si možná ratan představíte jako těžkou soupravu z masivu. Je to omyl, v ratanu je zachován pouze koncept venkova, ale s jiným záměrem. Odlehčené verze přírodního nebo umělého ratanu vás uvedou v pokušení, protože si je zamilujete na první pohled. Nadýchané polštáře připomínající královské křeslo je v podobě papasanu skutečným zážitkem.

Exotika na vaší zahradě

Ratan je exotická dřevina. Přírodní ratan je čerpán z kořenů palmy Calamus ratan a je dále různě zohýbán. Tím vznikají neotřelé sestavy, které s sebou přináší příliv nové energie na vaší zahradu – stoly, židle, křesla, papasany, lehátka, podnožky, do domu poté i postele či sedací soupravy. Hitem jsou i ratanové květináče, které jen podtrhnou atmosféru za vaším domem.

Ratanový nábytek na zahraduNa zahradu si vybírejte ratanový nábytek, kde není odstraněna jeho kůra. Tím máte zajištěno, že se vám při prvním letním deštíku, když ho zapomenete uklidit, nepokroutí jako třeba proutí. Všimněte si také ochranného laku, který propůjčí vaší zahradní sestavě potřebnou ochranu a lesk. Jedno je ovšem jasné, že nepřízní počasí dochází po čase k opotřebení. Je lepší skrýt ratan pod střechu, než aby navlhnul a měl sklony k plísním. Různé potahy a druhy moření dávají ratanu možnost na svět vždy vykouknout z jiného úhlu a stát se na vaší zahradě neotřelým nápadem a inspirací pro mnohé sousedy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About Makawiel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*