Home / Zdraví / Homeopatie – nesmysl nebo zázrak
Homeopatie - nesmysl nebo zázrak

Homeopatie – nesmysl nebo zázrak

Je potřeba si ujasnit hned na začátku, že homeopatie určitě nesmysl není. Nicméně aby se stal medicínský zázrak, na to je také krátká. Zkrátka a jasně se používá v případech, kdy člověk tuto léčbu považuje za doplňkovou a trpí některou z chronických obtíží, na kterou už vám běžný praktik nedokáže odpovědět nebo se vámi už nezabývá tak, jak vy byste si přáli.

Homeopat je lidový léčitel, v dřívějších dobách byla tato praxe zcela běžnou záležitostí. Lidé se léčili pomocí bylinek a nejrůznějších lektvarů, ale dnes je tomu trochu jinak. Léčivo obsažené v malé lahvičce od homeopata je jiné, než třeba antibiotika. Jsou to látky (substance), které zabírají na širší spektrum nemocí v lidském organismu a při dobré volbě v těle najdou toxiny nebo neduhy z dětství, které odstraní. Možná se tak setkáte s rozporuplnými názory, ale homeopatie skutečně léčivá je.

Alternativní směr medicíny

Ač nenahradí a ani nechce nahradit klasickou medicínu, stojí po boku a dokáže zmírnit lecjaké utrpení, i to psychické. Někdy vám tak samotný psychiatr nemusí nabídnout antidepresiva (nejlehčí formu deprese lze léčit i homeopatiky nebo jinými léky snižujícími úzkosti a napětí). Nicméně člověk nesmí být sám sobě lékařem a vždy je lepší stav konzultovat s odborníkem. To, co zabralo vaší kamarádce nebo kamarádovi nemusí hned pomoci i vám a naopak se můžete cítit stále stejně nebo dokonce hůře. Sjednejte si schůzku s homeopatem nebo psychologem či jiným lékařem, utrpení je totiž dvojího rázu, jak psychického, tak fyzického. Ne vždy vám tak praktický lékař dokáže přinést pozitivní odpověď. Ano, našli jsme vám bakterii, na kterou teď dáme cílená antibiotika. Sami moc dobře víte, že stát se může i to, že příznaky sice máte, ale v laboratoři se opravdu nic nepotvrdí.

Dokáže odhalit zajímavé výsledky

Homeopat tak může v tomto případě použít přístroj, který detekuje, co se kde v těle nachází a možná se budete divit, na co ve výsledku přijde. Možná jste ani netušili, že jste měli trávicí potíže kvůli parazitárnímu onemocnění, aj. Homeopat při své terapii používá všechny možné dostupné prostředky z lidového léčitelství, aby poznal, co vám je a adekvátně na to reagoval. Jeho anamnéza je tak rozsáhlá, že budete mít pocit, že se vás ptá i na jiné otázky, které s vaším problémem nesouvisí. Např. Míváte zlé sny, potíte se často, atd. Vyčkejte a uvidíte, že i takové typy otázek mohou rozuzlit vaše chronické obtíže a nastaví se léčba, která může pomoci. Je důležité rady homeopata uposlechnout a dodržet vše tak, jak vám řekl.
Léčí člověka komplexně
Homeopatie totiž léčí člověka jako celek, možná jste si přípravkem léčili vaší duši, ale najednou vám začalo hučet v uchu. Je to fakt, že jste jako malí trpěli na časté záněty středouší, které se s tímto přípravkem mohli opětovně nastartovat, ale zase vymizet. Homeopatie je složitá na pochopení, ale našla si stále větší řady příznivců, kteří zrovna nefandí chemickým preparátům v podobě antibiotik, atd.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*