Home / Tipy & rady / Jak vyřešit problémy s erekcí?

Jak vyřešit problémy s erekcí?

Milostný akt se nekonal, protože selhala „výbavička“. Do takové situace se může dostat každý – dokonce i super samec. Jednorázové problémy může zapříčinit přemíra alkoholu, stres nebo jiné faktory. Pokud se situace opakuje, jedná se o erektilní dysfunkci, kterou je třeba řešit. Ale lze to i bez návštěvy odborníka? Prozradíme vám jak efektivně vyřešit problémy s erekcí a opět se dostat do hry!

Zřejmě nejrychlejším řešením erektilní dysfunkce i předčasné ejakulace jsou přípravky jako Kamagra. Jedná se o generickou Viagru, tedy plnohodnotnou náhradu se stejnou účinnou látkou.

Zmíněnou pilulku ale pravděpodobně nebudete vůbec potřebovat. Mnohdy totiž stačí změna životního stylu.

Karbohydráty, zinek a antokyany

Erekci podporují karbohydrády. Proto byste měli před očekávaným aktem spořádat těstoviny nebo pečivo. Z dlouhodobého hlediska je vhodné zvýšit příjem zinku, který podporuje produkci spermií a testosteronu. Zinek je obsažen v játrech, mořských plodech, fazolích a samozřejmě v různých potravinových doplňcích.

Podle odborníků z Indiana University jsou skvělým podpůrným prostředkem borůvky, ostružiny a černý rybíz. Obsahují antokyany – silné antioxidanty, které zlepšují krevní oběh.

Naopak se před sexem vyhněte tučným jídlům. Ta jsou známým zabijákem erekce, protože zhoršují krevní oběh.

Dostatek pohybu, redukce váhy a speciální cviky

Chcete-li pravidelně podávat nadprůměrné výkony, začněte pravidelně cvičit. Sportování a s tím spojené snížení hmotnosti vede k celkovému zlepšení fyzické kondice. Spousta mužů má dobré zkušenosti s Kegelovými cviky.

Někdy je příčinou „špatná“ poloha

Problémy s erekcí může zapříčinit nevhodná poloha. Například pozice „na koníčka“, kdy je žena nahoře, není pro prokrvení penisu úplně ideální. Raději zvolte takovou polohu, v rámci které můžete kontrolovat úhel a rychlost pronikání.

Rada na závěr zní – zbavte se stresu, protože i ten patří k nejčastějším důvodům poruch erekce. Proberte svůj problém s partnerkou a snažte se ho společně vyřešit. Jedině tak si sex opět užijete a nebudete z něj mít hrůzu.

About angelo