Home / Móda / Jaké tenisky ovládnou letošní jaro?
Jaké tenisky ovládnou letošní jaro?

Jaké tenisky ovládnou letošní jaro?

Zima je konečně pryč a jaro pevně přebírá korunu a začíná pomalu ale jistě vládnout. Je na čase podívat se po jarní obuvi! A co vede v poslední době? No přeci tenisky! Jaké ovládnou letošní jaro? Pojďme se společně podívat!

Tenisky již nejsou jako dřív, vysokým patám odzvonilo a stejně tak těžkým materiálům či složitým vzorům. Teď jsou v kurzu ultralehké materiály, zářivé a veselé barvy a hlavně pohodlí! Co tedy sehnat na letošní jaro?

Základní barvou je šedá

Šedá letos vládne. Řadí se totiž mezi jednu z několika základních barev, ve kterých lze tenisky letošní jaro sehnat. Například šedá s modrým podtónem na denním světle pěkně září a zároveň se tak rychle neušpiní. Boty v odstínech šedé a s různými podtóny se také dobře kombinují k džínům a třeba i bavlněným šatům. Ještě snazší to bude v případě, že budou mít tenisky bílou podrážku. Pokud si chcete připlatit za kvalitu, doporučujeme tenisky Nike nebo Adidas.

Jaké tenisky ovládnou letošní jaro?

Barvy jsou letos také in.

Ani pastelové barvy nejsou out!

Moderní jsou toto léto také pastelové barvy v různých odstínech. Populární je hlavně růžová a fialová, která se objevuje v šeříkovém i levandulovém odstínu. Jemné tóny se dobře kombinují a tenisky nepostrádají ani kus ženskosti. Sportovní outfit a zároveň ženský a přitažlivý.

Tenisky se toto léto dokonale odpoutávají od jakýchkoli zarytých standardů a určitý futuristický vzhled jim rozhodně nechybí. Výsledkem je ovšem celkově luxusnější dojem. Těšit se můžete i na hladké materiály opět v pastelových i neutrálních barvách, jako jsou černá nebo béžová. Dá se říct, že takové tenisky by neměly chybět v žádném šatníku.

A jaké tenisky na letošní jaro plánujete vy? Půjdete ruku v ruce s novými trendy, nebo zůstanete u starších modelů například z minulého roku? Dejte tip nám i našim čtenářům například v komentářích.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About Martina Baierová