Home / Hobby / Lepicí pásky s potiskem jako podpora brandu
Lepicí pásky s potiskem jako podpora brandu

Lepicí pásky s potiskem jako podpora brandu

V podnikatelském světě napříč rozmanitými segmenty probíhá ostrý konkurenční boj. Ostatní společnosti v odvětví, ve kterém působíte, vám začnou dříve či později šlapat na paty. Abyste se vyhnuli porážce, neměli byste podceňovat propagaci své firmy, produktů a služeb. Nicméně dostat se do povědomí široké veřejnosti můžete také prostřednictvím těch nejmenších detailů, jako jsou potištěné lepicí pásky. V následujících řádcích vám prozradíme, jak i z nezajímavých prvků (jako je právě lepicí páska) udělat reklamní nástroj.

Byznysmeni se musí aktuálním trendům v oblasti marketingu přizpůsobit, ať už ve skutečném či internetovém světě. Nevkusné a otravující tištěné letáčky se stávají dávnou minulostí, neboť podle marketingových specialistů nemají téměř žádný efekt. Abyste zasáhli relevantní cílovou skupinu, můžete vyzkoušet potisk lepicích pásek. Jakmile zákazník, který rozbalí balíček od vaší společnost, zhlédne logo na lepicí pásce, zapamatuje si vás. A příště se na vás opět obrátí.

 

Potištěné lepicí pásky využívají hlavně internetové obchody

Netradiční propagační nástroj používají především internetové obchody, které denně odesílají desítky až stovky předmětů do celé republiky. Právě online prodejny většinou zapomínají na své zviditelnění také ve skutečném světě, což je velká škoda. Propracovaná webová stránka, perfektní optimalizace pro vyhledávače a přední pozice ve výsledcích vyhledávání – to vše je pro internetové obchody velice důležité. Ale měly by se angažovat také v offline marketingu, neboť mohou kvůli tomu ztrácet spoustu zákazníků.

Ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je krása. Stejné pravidlo platí také u reklamních předmětů. Na lepicí pásce stačí mít logo či název firmy. A už se alespoň nějak odlišíte od konkurenceschopné společnosti.

Pakliže sháníte potisk lepicích pásek, dovolujeme si vám představit portál komplexmat-obaly.cz, kde si vedle potištěných lepicích pásek objednáte také kartonové krabice, archivační boxy, krabice na stěhování a spoustu dalšího materiálu.

About angelo