Home / Tipy & rady / Leťte si odpočinout na Bali

Leťte si odpočinout na Bali

Nebaví vás chladné období? Rádi se vyhříváte na sluníčku a užíváte si letních radovánek? Co takhle si letošní podzim a zimu zkrátit exotickou dovolenou na Bali? Odpočinete si a načerpáte nové síly i zážitky.

Proč letět na Bali?

Bali se stává stále vyhledávanější dovolenkovou destinací, do které směřuje mnoho turistů chtějící si užít letní dovolenou se vším, co k ní patří. Mezi nimi jsou samozřejmě i Češi.

Obrovskou výhodou dovolené na Bali je, že si zde příjemných teplot užijete v jakémkoliv ročním období. Průměrná celoroční teplota dosahuje přes 27 stupňů celsia. Střídají se však období sucha a dešťů. Nejvíc prší v prosinci a lednu. Neznamená to však, že by vám tu byla zima, pouze bude více srážek.

Vydáte-li se na Bali mimo sezónu, nejenže si užijete letní dovolenou, když je u nás zima, ale také tam bude méně lidí a zájezd vás přijde na méně peněz.

Na Bali si užijete příjemných a čistých pláží, na kterých můžete nerušeně relaxovat. Najdete tu místa, kde je jen minimum turistů. Koupání je příjemné. A samozřejmě vaše dovolená nemusí být jen pasivní. Stejně jako ve většině přímořských destinací máte možnost se věnovat různým vodním sportům.

Pokud máte rádi přírodu, rozhodně se vydejte na nějaký výlet. Budou se před vámi otevírat nádherné scenérie. Určitě se vydejte také za nějakou zajímavou architektonickou památkou. Máte prozkoumaný ostrov? A co takhle navštívit některý sousední? I takový výlet si snadno zařídíte. Zkrátka zájezdy na Bali vám umožní prožít nevšední dovolenou snů.

Vyhledejte si zájezd Bali na NewTravel.cz

I vy si chcete dopřát příjemnou dovolenou na Bali se vším, co k ní patří? Vyhledejte si ten nejvhodnější zájezd na Bali ve srovnávači zájezdů NewTravel.cz. Je to jednoduché a máte na výběr z nabídek různých cestovních kanceláří. Oceníte i srovnání cen zájezdů. Už víte, kde budete trávit svou další dovolenou?

About angelo