Home / Móda / Lustry a osvětlení od BOHEMIA-DESIGN uchvátí nadčasovým vzhledem
Lustry a osvětlení od BOHEMIA-DESIGN uchvátí nadčasovým vzhledem

Lustry a osvětlení od BOHEMIA-DESIGN uchvátí nadčasovým vzhledem

V žádné moderní domácnosti nesmí scházet elegantní svítidla, která umocní útulnost interiéru. Pokud máte vytříbený vkus a nabídky většiny prodejců se vám zdají tuctové, dejte přednost lustrům a designovým opleteným textilním kabelům od BOHEMIA-DESIGN.

Česká společnost se zaměřuje na navrhování a výrobu doplňků v retro a vintage duchu, ale zaujme i trendovými a industriálními produkty. Náročné klienty zaujme i služba repasování a redesignování starých předmětů, které nepostrádají patinu a mají pro uživatele osobní pouto.

Kvalita na prvním místě

Jakmile se podíváte na internetové stránky https://e-shop.bohemia-design.com/c/svitidla-a-prislusenstvi/zakazkova-vyroba-svitidel, objeví se před vámi plejáda nádherných produktů. Na první pohled vás uchvátí dokonalostí a jednoduchostí zároveň. Ne nadarmo se říká, že právě v jednoduchosti je krása. Proč instalovat do interiéru pompézní svítidla, když existují produkty české značky s osobitým nádechem elegance. Bez pochyby vás potěší, že se k jejich výrobě používá i karlovarský porcelán. Díky čemuž si získá osvětlení punc kvality.

Vše na jednom místě

Pestrou nabídku si prohlédněte na webovkách https://e-shop.bohemia-design.com/c/svitidla-a-prislusenstvi/zakazkova-vyroba-svitidel. Při zkoumání sortimentu narazíte na designovky, které musíte prostě mít. Tento styl osvětlení padne jako ulitý do moderních interiérů a studentských pokojů stejně jako do kaváren, barů a restaurací. Zaměřte se také na stínidla na lustry, která jsou jemně extravagantní a nepostrádají retro nádech. Ať už se rozhodnete pro kovové spirálové stínidlo anebo pro stínítko se vzhledem pampelišky, nešlápnete vedle. Zvláštní pozornost si zaslouží i barevné textilní kabely v metráži s vypínačem, objímkou a vidlicí, protože dodají svítidlu dokonalý ráz.

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*