Home / Zdraví / Nepodceňujte období chřipek

Nepodceňujte období chřipek

Již první pohled z okna napovídá, že hezké dny jsou ty tam, a pokud se nerozhodnete pro zimní dovolenou v teplých krajích, sluníčko vás čeká opět až na jaře. A právě nedostatek slunečního světla, nízké teploty a přebíhání z tepla do zimy jsou příčinou toho, že se lidé v zimních měsících potýkají s chřipkami a nachlazením mnohem častěji než kdy jindy. Naštěstí však existují různé způsoby a přípravky, jak můžete posílit svoji imunitu, a vyhnout se nepříjemnému onemocnění.

Jak posílit imunitu

Posilovat vlastní imunitní systém začněte vlastně kdykoliv, ovšem když už se tak rozhodnete, měli byste to dělat delší dobu. Ne jen jako krátkodobou akci zaměřenou pouze na kritické období. Imunita potřebuje na vytrénování delší čas. Během celého roku se můžete například otužovat, ovšem začněte pozvolna, jinak si spíše ublížíte. Dále byste měli rozhodně svůj organismus pravidelně zásobovat dostatkem různých vitamínů a minerálů. Tyto látky jsou pro člověka doslova nepostradatelné. Lidský organismus si je však neumí vyrobit, a tak se do těla musí dostat potravou. Nejen že zajišťují správné fungování orgánů, ale jsou také velkou zásobárnou energie, proto jsou tak důležité především na podzim a v zimě.

Echinacea 500 plus

Kromě přirozeného způsobu, jak do sebe dostat vitamíny, tedy běžnou potravou, můžete vyzkoušet také různé doplňkové přípravky na podporu imunitního systému. Velmi účinná je například ECHINACEA 500 plus. Jde o balení 60 kapslí, které obsahují extrakt z třapatky nachové. Ta sloužila jako léčivá rostlina již původním obyvatelům Severní Ameriky, odkud také pochází. Její kořeny obsahují totiž silné antibiotické a imunitu posilující látky. Pokud chcete sami její účinky vyzkoušet, zakupte balení na internetových stránkách Giga lékárny, a to online z pohodlí vašeho domova.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo