Home / Nezařazené / Nespavost, stres a deprese
Nespavost, stres a deprese

Nespavost, stres a deprese

Důsledkem dnešní překotné doby, pracovního vypětí, strachu o zaměstnání, starostí o rodinu či osobních zdravotních potíží je u mnohých lidí nespavost, stres, podrážděnost a v dlouhodobějším horizontu deprese. Odstranit příčiny nespavosti a stresu je často obtížný a dlouhodobý proces, který někdy není ani v rukou samotného postiženého člověka.

Ovšem lze použít velice účinné prostředky, kterými jsou doplňky stravy v nejrůznější podobě. Nejlepší účinky mají přírodní látky a byliny. Jednou z vyzkoušených a osvědčených je kozlík lékařský. Tato léčivá bylina je známá svými příznivými účinky na lidský organismus již od nepaměti. V sortimentu každého lidového léčitele či „babky kořenářky“ kozlík lékařský nikdy nechybí. Jelikož je tato bylinka známá tím, že pomáhá ke zklidnění při stresu, přispívá k usínání a podporuje zdravý a vydatný spánek, bylo ji využito k výrobě potravinového doplňku pod názvem Tryptosen. Tento účinný přípravek je prodáván v podobě želatinových kapslí, jejichž složení přispívá nejen k lepšímu usínání a zkvalitnění spánku, ale pomáhá ke zklidnění osob, které trápí stres, podrážděnost nebo deprese. Dokonce si mnozí uživatelé pochvalují i zvýšení pracovního výkonu.

Jedna želatinová kapsle obsahuje kozlík lékařský v množství 25 mg ve formě koncentrovaného extraktu 20:1, což odpovídá 500 mg sušeného kořene a dále L-tryptofan 300. Tryptofan je aminokyselina, která je nezbytná pro biosyntézu serotoninu v těle. Serotonin se účastní v centrálním nervovém systému procesů podílejících se na vzniku a udržení nálad. Právě nedostatek této aminokyseliny v těle je příčinou špatné nálady, podrážděnosti vedoucí někdy až k agresivitě, deprese a podobných nervových stavů. Je k dostaní v lékárnách a internetových obchodech. Více informací naleznete zde.

Tryptosen neobsahuje lepek, laktózu, konzervační látky, syntetická barviva ani žádné aroma. Je proto nejen účinný, ale i neškodný při různých chorobách či alergiích. Doporučená dávka je jedna kapsle tryptosenu před spaním.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About Makawiel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*