Home / Internet / Prodej, skladování a distribuce tyčové oceli a drátů
Prodej, skladování a distribuce tyčové oceli a drátů

Prodej, skladování a distribuce tyčové oceli a drátů

Strojírenské podniky, stavebnictví, ale i soukromí stavebníci se neobejdou bez materiálu, jako jsou tažené tyče, nerezové tyče, plochá ocel, válcovaná ocel a další výrobky z tyčové oceli či drátů. To všechno jsou produkty z hutního materiálu, jejichž skladováním, prodejem a distribucí se již od r. 1999 zabývá společnost AC Steel, a.s.

Společnost s výhradně českou kapitálovou účastí má své sídlo v Českém Těšíně a pobočky v Kladně, Napajedlech a Žilině. Velké firmy, podnikatelé, řemeslníci i běžní odběratelé nejen ze všech regionů ČR, ale stále více i z ostatních členských států EU se mohou spolehnout na perfektní kvalitu tyčových ocelí, drátů a všech ostatních hutních výrobků. Aby firma dostála potřebám a požadavkům všech svých zákazníků, neustále rozšiřuje síť svých skladů a rovněž vozový park, kterým zajišťuje rozvoz objednaného materiálu. To umožňuje splnění všech objednávek v takovém rozsahu, že v současnosti je již více než 90 % dodávek realizováno přímo na místo vlastními vozy. S řidiči je centrála a pobočky neustále v kontaktu, což umožňuje průběžnou kontrolu přepravy a informování zákazníka o čase příjezdu.

Společnost AC Steel, a.s. obdržela již v r. 2004 certifikát řízení jakosti ISO 9001-2000, což je zárukou pro zákazníky, že veškeré zakázky jsou realizovány v souladu s platnými předpisy a kvalitativními normami. Kvalita výrobků je dána i tím, že materiál, ze kterého se pak vyrábí tažená ocel, mosazné tyče, automatová ocel a další hutní produkty, je odebírán od dodavatelů, kteří jsou držiteli alespoň certifikátu ISO 9002.

Převážná část uskladněného a prodávaného hutního materiálu společnosti AC Steel pochází z výrobních linek významných evropských i tuzemských společností. Jedním z nejznámějších a nejžádanějších evropských výrobců je společnost Rodacciai S.p.A. a její dceřinné společnosti. Firma AC Steel získala od společnosti Rodacciai S.p.A. exkluzivní zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku, takže potřeby a požadavky svých zákazníků plní nejen okamžitě, ale i v maximální kvalitě.

Rychlost a spolehlivost dodávek je umožněna i díky moderním informačním technologiím, které obchodníci společnosti využívají. Přesto však dávají raději přednost osobnímu kontaktu se zákazníky, při kterém poskytují i poradenské služby. K zákaznickému servisu patří i dělení materiálu na vysoce výkonných pilách, možnosti dodatečných ultrazvukových a mechanických zkoušek, či chemických rozborů podle požadavků odběratelů. Široký sortiment tažených, loupaných, broušených a válcovaných tyčí, drátů, nerezové oceli, mosazi a dalšího materiálu umožňuje uspokojit kteréhokoliv zákazníka v požadovaném množství a nejvyšší kvalitě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About Makawiel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*