Home / Nezařazené / Wurmex – odčervení organismu
Wurmex - odčervení organismu

Wurmex – odčervení organismu

Nikdy bych nečekala, že nás v rodině postihne něco jako roupy, když se u nás nevyskytuje žádné malé dítě. Myslela jsem si, že je to nemoc u dětí. Škrábání v zadečku, kladení vajíček, bolesti bříška a další s tím spojené zdravotní problémy zažila i má sestra (20 let). Žila v tu dobu ještě bez partnera, takže tím lépe – nemusel se léčit i on.

Nyní partnera má a ten ani netuší, co před dvěma lety prožila. Snad jednou se tomu možná zasmějí, ale zatím je to tabu. Ona tehdy ani neměla extra velké potíže. Svěřovala se mi, že na jednom večírku pozřela „tatarák“ ze syrového masa s údajně čerstvým vejcem a od té doby měla takové nespecifické bolesti žaludku a střev. Zajímavé je, že průjem měla jen první den, poté se to ustálilo. Nicméně by jí ani ve snu nenapadlo, že uvnitř jejích střev žijí paraziti. Přišla na to v momentě, kdy jí začalo trápit svědění konečníku, ale myslela si, že má hemeroidy. K doktorovi tedy nešla, za prvé se za svůj problém styděla, ale přišlo jí i divné, že by něčím takovým mohla onemocnět. Nicméně obtíže se ne a ne vytratit. Příznaky zaznamenala spíše plíživé, občas průjem, někdy zácpa, také trochu ztloustla.

Pohroma přišla v momentě, když našla v ložním prádlu nakladené vajíčko. Na WC nic nezpozorovala, protože jí bylo divné, zkoumat si stolici sama. Tohle jí však přesvědčilo o tom, že asi něco není v pořádku. Paraziti dokážou být tak nenápadní, že se ani ve stolici nemusí objevit. Její zoufalá situace vedla k tomu, že se přestala „na čas“ stýkat i se mnou, jen jsme spolu komunikovaly na internetu.

Nakonec mi napsala, co jí trápí a společně jsme to, ač na dálku, vyřešily. Našla jsem na odčervení Wurmex, snad jediný dostupný lék, aby nemusela k lékaři, když se tak styděla. Poslala jsem jí odkaz, objednala si ho a vyzkoušela. Opravdu to zabralo a její zažívání se upravilo, dokonce shodila nabraná kila. Sice ve stolici najednou viděla „červíky“, ale věděla, že se jich zbavuje. Nicméně není na škodu si vaší samoléčbu ještě ověřit u lékaře. Co z toho vyplývá? Neberte své zdraví na lehkou váhu a použijte Wurmex. Rady našich babiček s česnekem nejsou tak účinné jako právě tyto tabletky na odčervení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About Makawiel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*