Home / Návody / Posílení imunity? Vyzkoušejte tento zázračný elixír!
Posílení imunity? Vyzkoušejte tento zázračný elixír!

Posílení imunity? Vyzkoušejte tento zázračný elixír!

Lidské tělo funguje jako dobře namazaný stroj. Disponuje imunitním systémem, který je něco jako štít, ochranná pomůcka, která tělo brání proti všemu špatnému, proti toxinům, bakteriím, virům a mnoha dalším a dalším látkám, které mohou pro tělo znamenat problémy. Imunita může být silná, někdy naopak může být oslabená, což znamená, že skrz ní projdou mnohé látky a viry. A můžete být nemocní během pár chvil.

Posílit imunitní systém je důležité

Můžete jíst spoustu vitamínů, které najdete v ovoci a zelenině, hodně lidé také konzumuje doplňky stravy, které údajně pomáhají a posilují tělo. Dříve, než sáhnete po chemických látkách a doplňcích, vyzkoušejte přírodní metody. Například tento výborný a chutný nápoj, který je doslova elixírem pro vaše tělo a zdraví. Posiluje hodně imunitní systém a pomáhá tělu lépe se bránit před mnoha bakteriemi a viry. Budou vám k tomu stačit dvě ingredience a to banány a skořice. Tvoří nejen dobrou a zajímavou chuť, ale napomáhají také vašemu zdraví.

Banán – jde o zdroj draslíku, hořčíku, a fosforu. Působí pro správnou funkci svalů a to včetně srdce. pomáhá odstraňovat negativní důsledky, které se spojují s trávením sacharidů v těle.

Skořice – jde o velmi dobré koření, které podporuje a napomáhá hubnutí. může také pomoci snížit vznik Alzheimerovy či Parkinsonovy choroby, působí blahodárně v oblasti roztroušené sklerózy. Snižuje také hladinu cukru a cholesterolu v krvi. Takže nejen pomoc pro imunitu, ale také pro celkové zdraví.

Co budete potřebovat:

  •  Litr vody
  •  Banány
  •  Kusy celé skořice

Jak postupovat:

Dejte vařit vodu se skořicí. Do této směsi přidejte nakrájené banány bez slupky. Jakmile voda dosáhne bodu varu, dejte směs bokem, nechejte vychladnout a pijte každý večer, asi hodinu před spaním.

About Zuzana Žáková

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*