Home / Tipy & rady / Potřebujete byt v Praze? Investujte raději do novostavby!
Potřebujete byt v Praze? Investujte raději do novostavby!

Potřebujete byt v Praze? Investujte raději do novostavby!

Hledáte v Praze byt a nevíte jak si vybrat v tak široké nabídce? Nabídka pražských bytů je v současnosti největší v historii. I přes velkou poptávku si každý dokáže vybrat nejvíc vyhovující bydlení. Pokud nechcete po nákupu bytu ihned investovat nemalé finance do rekonstrukcí a bát se, která část bytu je již zchátralá, investujte raději do bytu zcela nového. I novostaveb v Praze je v současnosti rekordní množství.

Nákup nového bytu v Praze je správnou investicí

Některé nově vznikající projekty na pražském území jsou unikátní. A to jak z architektonického hlediska, tak z hlediska výbavy a lokality. Novostavby Praha vznikají ve velmi žádaných lokalitách, které by si jako stavební parcelu před pár lety dovedl představit jen málokdo. Lokality jsou ceněné již nyní a předpokládá se, že jejich cena bude stále stoupat. Proto je nákup nového bytu v nově realizovaných developerských projektech považován za ideální investici do budoucna.

Potřebujete byt v Praze? Investujte raději do novostavby!

Najděte si bydlení od stabilních developerů

Na pražském trhu se na výstavbu nových developerských projektů specializuje hned několik firem. Některé jsou více zkušené, jiné méně. Pokud chcete jistotu, že váš nový domov bude v nejvyšší kvalitě, vybírejte bydlení v projektech od zkušených a stabilních developerů. Jedním z nejzkušenějších na pražském trhu je společnost Finep – založená již v roce 1995. Už od založení se společnost Finep specializuje na nové byty na prodej Praha a neustále realizuje nové projekty.

Potřebujete byt v Praze? Investujte raději do novostavby!

Nejen byty, ale i domy a komerční prostory

Společnost Finep je jedním z mála developerů na pražském území, který nabízí svým klientům v oblasti nemovitostí kompletní nabídku. Základem nabídky jsou byty. Vybírat lze byty do osobního vlastnictví, ale i družstevní byty Praha. Družstevní bydlení má v Praze dlouholetou tradici a je stále oblíbené. Jaké jsou přednosti družstevního bydlení, se můžete podívat ZDE. Kromě nových bytů na prodej Finep nabízí i rodinné domy v Praze, parkovací stání nebo komerční objekty.

About angelo