Home / Tipy & rady / Hledáte nový byt v Praze? Jak se nenapálit?
Hledáte nový byt v Praze? Jak se nenapálit?

Hledáte nový byt v Praze? Jak se nenapálit?

Bydlíte v Praze, ale vaše současné bydlení vám již nevyhovuje a chcete se přestěhovat do žádanější lokality a do elegantnějšího bytu? Nebo bydlíte v jiné části republiky a do Prahy se chcete přestěhovat, abyste nemuseli dojíždět desítky kilometrů do zaměstnání, ale chcete bydlení, které bude moderní a komfortní? Ať tak či tak, nabídka nových bytů v Praze je v současnosti největší v historii. Bohužel ne všechny druhy bydlení jsou tak kvalitní, aby vám opravdu vyhovovaly. Jak tedy vybírat nové pražské bydlení, abyste se nenapálili?

Nehledejte staré byty, ale byty v nových developerských projektech

Jestliže hledáte moderní a klidné bydlení, kde nebudete muset každý měsíc řešit problémy a neustále rekonstruovat, rozhodně nekupujte byty ve starších bytových domech, ale zaměřte se na novostavby. U starého domu je riziko nutnosti oprav mnohem větší, zatímco u novostaveb nebudete muset několik desítek let na rekonstrukci ani pomyslet. Nákup nového bytu v Praze je navíc považován za ideální investici. Nové byty v Praze vznikají po celém území našeho hlavního města.

Hledáte nový byt v Praze? Jak se nenapálit?

Jak začít? Vyberte si zkušeného developera

Bydlení v Praze a zejména v pražských novostavbách je v současnosti velmi široký pojem. Po celém území hlavního města lze najít desítky různých projektů v různých lokalitách, s různou charakteristikou a také od různých developerů. Myslete na to, že ne všechny projekty jsou stejně kvalitní. Při výběru se rozhodně vyplatí vsadit na zkušeného a stabilního developera. Netvrdíme, že projekty od začínajících developerů jsou obecně méně kvalitní, ale u zkušeného developera, který má za sebou realizaci desítek projektů (některých i oceněných odbornou veřejností) máte jistotu kvality.

Hledáte nový byt v Praze? Jak se nenapálit?

Sázkou na jistotu jsou projekty Sekyra Group

Mezi nejzkušenější developery na pražském území se řadí společnost Sekyra Group. Tato firma se na výstavbu nových developerských projektů v Praze specializuje již desítky let a na svém kontě má desítky projektů po celém pražském území. A rozhodně se nejedná jen o malé projekty, ale například o stavby, které mění charakteristiku celé městské části. U Sekyra Group si jistě vyberete byty na prodej v Praze, které vám budou maximálně vyhovovat. U rezidentů je v posledních letech oblíbená zejména městská část Praha 4. Detailní informace o této městské části najdete ZDE.

About angelo