Home / Móda / Udržitelná kosmetika je v módě. Jací výrobci vás potěší zodpovědným přístupem?

Udržitelná kosmetika je v módě. Jací výrobci vás potěší zodpovědným přístupem?

Každý z nás musí přemýšlet nad tím, jaký svět zanecháme svým dětem. Přesně v tuto chvíli se totiž mluví o celé řadě ekologických potíží, které jsme jako lidstvo zavinili. Chceme-li svým dětem zajistit lepší budoucnost, musíme se chovat zodpovědně. To platí i pro nákup kosmetiky. Kde seženete přírodní produkty od rozumných firem?

Vraťme se k základům

Všichni víme, že bychom měli podporovat především lokální poctivé výrobce. Ti totiž nezatěžují přírodu přehnanou velkosériovou výrobou, nezkouší své produkty na zvířatech a nedělají řadu dalších nemorálních kroků.

S takovými producenty spolupracuje známý vsetínský obchod Ekokočka. Jeho majitelka pravidelně nakupuje 100% přírodní BIO kosmetiku od lokálních českých firem. Veškeré produkty pečlivě kontroluje, prohlíží a také testuje.

Díky tomu najdete v regálech zmíněného obchůdku jedině spolehlivou kosmetiku z bylin, olejů a přírodních esencí. Zapomeňte na plnidla, éčka a škodlivou chemii.

Pestrý výběr pro každého

Představte si, že jste právě otevřeli dveře do daného obchůdku a ocitli jste se v několika metrech čtverečních plochy. Ihned vás zaujala kombinace desítek různých vůní. Ty pochází z olejů, krémů, mastiček, sér, deodorantů, parfémů, barev na vlasy, mýdel, vonných svíček a dalších vychytávek. V regálech najdete i doplňky stravy, hygienické pomůcky či třeba štětce.

Přemýšlíte, jaká kosmetika na vás asi tak čeká? Pak si prohlédněte webové stránky Ekokočka pod vloženým odkazem. Ihned se budete moci přesvědčit o tom, jestli jsou pro vás dané přípravky vhodné.

Nechcete-li cestovat do Vsetína, jednoduše si kýžené produkty objednejte až domů. Majitelka Ekokočky odesílá veškeré zásilky do dvaceti čtyř hodin od jejich objednání. Během dvou až tří dní je máte u sebe.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*