Home / Móda / Znáte novodobý zázrak, který ocení každá maminka školkaře či malého školáka? Razítko na textil je skutečnou vychytávkou.

Znáte novodobý zázrak, který ocení každá maminka školkaře či malého školáka? Razítko na textil je skutečnou vychytávkou.

Ptáte se, co je na razítku na textil tak výjimečné a proč byste jej měli používat? Kromě toho, že jmenovky na oblečení pro děti dobře vypadají, ušetří vám spoustu času.

Malé dítě vyžaduje hodně pozornosti a kromě toho i jiné povinnosti, které jsou s péčí o dítě spojeny, jsou opravdu časově náročné. Čas jen pro sebe je pro maminky opravdu vzácný, protože vždy se najde činnost jako je úklid, vaření či žehlení, které jsou důležitější než odpočinek. A pokud zrovna máte doma malého školkaře či nastávajícího školáka, musíte určitě řešit stovky dalších povinností. Zejména pokud ten váš krpec neustále ztrácí kusy oblečení. Abyste se alespoň této jedné starosti zbavili, pomůže vám speciální razítko na oblečení .

Jmenovky na oblečení jsou vám jistě známy ještě z dob vašeho dětství. Možná jste i vy rádi pozorovali vaše matky, jak poctivě vyšívají vaše jméno na oblečení. Dnes se tomuto žroutům času můžete velmi snadno vyhnout. Stačí pár kliků, vybrat si svůj design a potisk a vaše razítko na textil je na světě.

Proč byste měli razítko na oblečení používat i vy?

Jmenovky pro děti jsou dnes samozřejmostí a čím lépe vypadají, tím lépe si je děti zapamatují. Děti si je zamilují a vy budete mít kopec ušetřeného času. Seznamte se s největšími výhodami, proč byste měli razítko na textil používat i vy.

Jednoduchost a praktičnost

Největší výhodou, kterou mají jmenovky na oblečení je to, že jsou opravdu jednoduché k používání. Stačí, když si vyberete svůj design razítka. Na výběr máte barvu inkoustu, jméno nebo přezdívku dítěte si vypíšete sami. A navíc si ke jménu můžete vybrat ilustrační obrázek, podle kterého si dítě lépe oblečení zapamatuje. Pokud máte základní paramatry určené, pak počkáte, až vám razítko přijde a můžete se pustit do označování oblečení.

Vyberete si místo na oblečení, kam chcete jmenovku umístit, vytisknete a necháte zaschnout. V tom spočívá celá věda. Jednoduchý a rychlý způsob bez velké námahy.

Funkčnost

Oblečení označené speciálním razítkem na textil můžete směle hodit do pračky. Většinou vydrží až padesát oprání, závisí to na druhu pracího prostředku a způsobu praní. Nicméně, pokud se vám jmenovka pro děti z oblečení vypere, jednoduše razítko použijete znovu. Vytisknete ji na původní místo a fungujete znovu, jako kdyby ses nic nestalo.

Jedinečný design na míru

Jak jsme již několikrát zmínili, razítko si navrhnete sami podle svých představ a vkusu. Kromě toho, že si nadesignujete otisk razítka, můžete si vybrat i vnější design. Ke jménu máte na výběr různé obrázky ze čtyř kategorií, zvířátka, květinky, moře a dětmi oblíbené předměty. Také si můžete zvolit barvu razítka, a to konkrétně černou, modrou nebo červenou. Díky tomu bude vaše razítko jedinečné a bude vyrobeno přesně tak, aby zaujalo vaše dítě.

Kromě toho, že oblečení s razítkem dobře vypadá, vy získáte drahocenný čas, který můžete strávit mnohem příjemnějším způsobem, ať už se svými nejbližšími nebo jen tak sama se sebou. Razítko na textil vám usnadní označování oblečení a bude se líbit i vašim dětem.

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*