Home / Finance / Začněte s podnikáním i vy

Začněte s podnikáním i vy

Také někdy uvažujete o tom, že byste se raději postavili na vlastní nohy a začali podnikat? Nemusí to být tak složité, jak mnozí říkají, a jak od tohoto kroku odrazují své okolí. Základem je samozřejmě vlastní firma, která má oproti živnostenskému listu jako takovému celou řadu velkých výhod. Sice může být její založení na první pohled zdlouhavé a pro laika složité, ale i ten může využít profesionálních služeb společnosti companyconsulting.sk, která se právě zakládáním firem zabývá a dá se v této oblasti považovat za jednoho z předních odborníků. Celým procesem tak propluje velmi rychle a snadno, a to bez nutnosti vašeho zapojení. Výsledkem bude hotová firma dle vašich představ, se kterou můžete ihned začít svůj byznys.

Samozřejmě aby mohla být společnost založena, je potřeba sdělit i několik věcí, bez kterých se tento proces neobejde. Jedná se nejenom o osoby jednatelů a společníků, ale také budete potřebovat registrační sídlo. Jedná se o adresu, pod kterou bude vaše firma vedena v obchodním rejstříku. Samozřejmě to se dá řešit mnoha způsoby, a to jak koupí nebo pronájmem vlastní kanceláře, či zřízením sídla na adrese vašeho bydliště. Ani jedna z těchto jmenovaných však nemusí být vždy finančně, nebo jinak výhodná. I v tomto ohledu totiž existují profesionálnější služby, kterých řada podnikatelů ráda využívá.

Toto řešení je nazýváno jako virtuální sídlo, nebo také virtuální kancelář. Jedná se většinou o adresu v prestižní a vyhledávané lokalitě, kde sice nebudete mít svou kancelář, ale budou zde zaručeny všechny zákonem požadované služby, jako třeba přebírání pošty. Vaše virtuální kancelář se tak bude na první pohled tvářit jako pravá kancelář, a přitom bude stát skutečně pouze zlomek ceny. Samozřejmě na dané adrese se není nutné zdržovat, jelikož za vás může vše vyřizovat profesionální recepční. Záleží pouze na to, jaké služby hodláte využívat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*