Home / Zdraví / Zázračné účinky Kustovnice čínské
Zázračné účinky Kustovnice čínské

Zázračné účinky Kustovnice čínské

K posilnění zdraví v mnoha ohledech prospívá právě Kustovnice čínská (Goji Berry), často nazývaná „plodem dlouhověkosti“. Její účinky kompenzují často chronické stavy spojené se závratěmi, únavou, poruchou zraku, potížemi při menopauze, také se podílí na léčbě sexuální impotence, bolestí hlavy, zad, nespavosti, cukrovky i třeba vysokého tlaku. S výčtem bychom mohli pokračovat o něco déle, ale většinou každý si z ní vezme to, co jeho tělo potřebuje.

Komplexně posiluje zdraví

Je to opravdu výživový poklad, jelikož obsahuje řadu nezastupitelných složek pro lidský organismus. Spadá do kategorie antioxidantů, což je v podvědomí lidí správně spojováno s dlouhověkostí. Má tu moc odbourávat z těla volné radikály, což má za následek fakt, že se cítíte daleko mladší a jako znovuzrození. Zdraví posiluje, dá se říci komplexně už z toho důvodu, že snižuje cholesterol a udržuje stabilní hodnotu cukru v krvi.

Hubnutí s Kustovnicí čínskou

Doporučuje se tak při hubnutí, protože tenčí možnosti hladovění a tělu tak nabízí možnost čerpání z vlastního zdroje. Lidé, kteří si z Kustovnice čínské připravují čaj, výrazně zhubli. Tím, že tělo nehladoví, neukládá si tukové zásoby. Princip je jednoduchý a velmi žádaný. Nejednou se vám tak stane, že si budete chtít Kustovnici čínskou koupit a sáhnete do prázdného regálu. Je nyní velmi populárním prostředkem k hubnutí a zlepšení paměti, ale slouží i jako prevence některých onemocnění, podporuje totiž orgánovou činnost.

Protizánětlivé faktory na zlepšení imunity

Kdo chce současně udržet pod kontrolou i imunitu, stojí před ním žhavý kandidát. Je doslova životabudičem zdraví, protože je v ní obsažena řada pozitivních látek, které lidské tělo využije ku prospěchu (aminokyseliny, bílkoviny, minerály – Ca, stopové prvky zejména Fe a vitamíny B, E. Kromě toho obsahuje Kustovnice čínská i beta karoten, lykopen, lutein a další. Její protizánětlivý účinek si lidé pochvalují i v prevenci se stykem bakterií a plísní.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About Makawiel