Home / Zdraví / Zbavte se rychle suchého kašle
Zbavte se rychle suchého kašle

Zbavte se rychle suchého kašle

Není nic horšího než onemocnět kašlem teď v létě, když je venku krásně. Každý totiž ví, že nejlepším lékem na nemoc je zůstat doma v posteli a odpočívat. A to se v tropických teplotách, kdy byste se nejraději váleli u bazénu, dělá opravdu těžko. Existuje ještě nějaká jiná možnost, jak se rychle zbavit kašle?

Chcete-li léčbu urychlit, opravdu bude nejlepší se na jeden nebo dva dny vzdát svých povinností a nastolit volnější režim. Nemůžete-li si vzít volno v zaměstnání, udělejte si oddych aspoň odpoledne a z práce zamiřte do postele. Pusťte si hezký film či se začtěte do dobré knížky a čas bude hned utíkat rychleji. Nezapomeňte si k tomu uvařit čaj s citronem, jelikož příjem tekutin i vitamínů je důležitý. Léčbu ovšem výrazně urychlíte, pokud si také pořídíte nějaký léčivý přípravek z lékárny.

Zkuste tablety, které si s sebou snadno vezmete i do práce

Na kašel se ve velké většině případů používají kapky či sirup oblíbený zvlášť u dětí. Jestli ale s kašlem plánujete chodit do práce, daleko lepší bude léčivo ve formě tablet. Stoptussin tablety je doporučováno zapít velkým množstvím vody, nicméně dají se vzít kdekoliv, nemusíte si dělat starosti s počítáním kapek.

Rozdílné přípravky se používají na suchý a vlhký kašel

Než si půjdete cokoliv do lékárny koupit, zamyslete se nad tím, co vás vlastně trápí. Buď je kašel dráždivý a suchý, či vlhký, při němž vykašláváte hlen. Na oba typy se totiž používají rozdílné léčivé přípravky. Konkrétně zmiňované tablety Stoptussin patří mezi tzv. antitusika a ta jsou určena k léčbě suchého, dráždivého kašle. Obsahuje dvě účinné látky, které kašel tiší a obnovují ochranný film na sliznici dýchacích cest.

Kašel je běžnou zdravotní komplikací, za niž většinou mohou infekce dýchacích cest, alergie či astma. Pokud ale nepřejde ani po delší době užívání přípravku, nebo máte-li u dítěte podezření, že něco vdechlo, a proto kašle, neprodleně navštivte lékaře.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo