Home / Návody / 2 tipy, jak koupit server z bazaru a nespálit se?

2 tipy, jak koupit server z bazaru a nespálit se?

Ne každý projekt potřebuje nový server a koupí bazarového můžete ušetřit značné peníze. Díky velké nabídce na trhu se dají bazarové servery nakoupit za slušné peníze. Ne všechno, co se třpytí, je zlato. To platí i o použitých serverech. I tam lze vybrat správně, stejně jako se spálit. Důležité je vybrat správný bazar serverů. Velmi vám pomůže, budete-li se držet následujících 2 bodů.

1.      Komplexní služby

Servery jsou samy o sobě celkem komplexní segment IT. Nelze je tedy prodávat jako jednu z mnoha položek. Proto doporučujeme vybrat bazar serverů, pro který budou servery prioritou. Nemusí prodávat jen servery nové, ale i použité. Je také dobré, když k nim bude prodávat i doplňkové příslušenství a nabízet další služby (například serverhousing).

2.      Repasování serverů před prodejem

Správné bazary serverů neprodávají servery, jak jim přijdou na sklad, ale udělají jim před prodejem generální rekonstrukci, tzv. repas. Opraví na serveru to, co již tolik nefunguje, a vrátí ho téměř do stavu, kdy byl zakoupen. Z hlediska kvality i vymahatelnosti je nejlepší, dělají-li si repas sami za pomocí kvalifikovaných zaměstnanců.

Říkáte si, že hledat takového prodejce použitých serverů je jako hledat jehlu v kupce sena? Máme pro vás tip, který splňuje obě dvě podmínky na výbornou. Jedná se o internetový obchod http://czech-server.cz, který prodává nejen použité servery, ale i nové. V nabídce má velké množství dalšího hardware i software. K tomu všemu provozuje také datové centrum na Praze 6 připojený k vysokorychlostní síti, kde se vám o váš server královsky postarají. Společnost je na trhu již 10 let a její počty spokojených zákazníků neustále narůstají. Staňte se jimi i vy.

2 tipy, jak koupit server z bazaru a nespálit se?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo