Home / Návody / Sladká princeznovská koupelna? I takto lidé žijí
Sladká princeznovská koupelna? I takto lidé žijí

Sladká princeznovská koupelna? I takto lidé žijí

Každý, kdo pracuje v oblasti interiérového designu, se někdy setká s netradičním zadáním. Mít možnost vytvořit koupelnu pro punkery, středomořskou oázu klidu, nebo třeba koupelnu v šedé barvě, se nepodaří vždy. Co ale růžová? I to je možné.

Náš zákazník, náš pán

Bytový architekt má vždy určitou představu o tom, jak by měla vypadat volba nábytku i doplňků pro daný byt. Je to ale zákazník, který si volí, jak bude rekonstrukce bytu a její vybavení nábytkem, vypadat. Rekonstrukce koupelny se tak může stát splněným snem pro klienta. To, nad čím někdo zakroutí hlavou, je pro jiné vynikající možností, jak se odlišit a užít si svůj domov naplno. I princezny mají své sny.

Proč ne?

Některé firmy dnes již vyrábějí sanitu mnoha barev. Pokud si tedy někdo přeje růžovou toaletu, není to nejmenší problém. Stejně tak vana může být v oblíbených barvách klienta. Ceny jsou samozřejmě trochu jinde, ale s mainstreamem se není potřeba porovnávat.

Když si princezna přeje, může jí zrcadlo po ránu zahrát její oblíbenou písničku, nebo se naladit na její oblíbené rádio. Ihned po ránu tak moderní vládkyně všech garderob vyslechne potřebné dopravní informace, aby její kočár dojel včas do práce.

Osvětlení je samozřejmě možné regulovat. Jeho sytost, barvu i tón si může uživatelka snové koupelny snadno upravit. Přizpůsobí tak koupelnu svému biorytmu, a zatímco ráno se pro líčení bude hodit studené světlo větší intenzity, večerní poležení ve vaně může probíhat v přítomní a s teplým světlem, které uklidňuje.

Kachličková serenáda

Samostatnou kapitolou pak může být obložení koupelny, které bude sahat až do stropu. Zde se mohou mísit barvy nebo motivy s vhodnou tématikou. Je libo zlaté dlaždice? Princezna si třeba ve své koupelně může zahrát bublinkové šachy, stačí si jen vybrat dvě střídající se barvy obkladů.

Na dnešní době je skvělé, že je možné plnit i ta nejnáročnější přání.

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*