Home / Zajimavosti / Artpit: Vaše online galerie s originálními obrazy

Artpit: Vaše online galerie s originálními obrazy

Umění už dávno není jen výsadou galerií a dalších míst, kde se konají výstavy umělců. Doba se trochu posunula, a i když je to možná neosobní, obraz si bez potíží vyberete také přes internet. Domov bez obrazů by totiž nebyl úplný a každý si zaslouží mít doma originál, který se neokouká. Dobrá díla nestárnou.

Umění hodnotu neztrácí, naopak ji časem získává. A možná si zrovna vy vyberete obraz od umělce, který se za pár desítek let proslaví, a pak budete mít doma hotový poklad. Nebo koupíte budoucí rodinné dědictví předávané z generace na generaci.

Umění nemusíte rozumět

Lidé mají často pocit, že nezvládnou správně pochopit abstraktní obrazy, protože umění vlastně vůbec nerozumí. Ono mu ale není potřeba rozumět! Nemusíte být odborník a znát jména známých českých umělců. Místo toho můžete vybírat jednoduše očima a srdcem. Protože jsou obrazy, které prostě zaujmou na první pohled.

Pokud se necítíte na to, abyste si chodili vybírat díla do prodejních galerií, prohlédněte si originální obrazy v online galerii Artpit. V současné době nabízí přes 1100 uměleckých děl, a to nejen obrazy, ale také kresby, grafiky, fotky, sklo, keramiku, šperky či módu. Kdo ví, do jakého kousku se nakonec zamilujete.

Nakupovat obrazy online je hračka

Nestačí vám vidět malované obrazy online a raději byste si je prohlédli na vlastní oči? Vše je možné. Vyberete si online, pak se přijedete podívat osobně. A buď si vybrané dílo rovnou odvezete, nebo vám jej zašlou. Rizika při přepravě přebírá dopravce. Pokud byste si dílo osobně neprohlédli, je možné jej do 14 dnů od převzetí vrátit. Rozhodně se nepřemlouvejte k tomu, abyste měli po celý život v obývacím pokoji obraz, který vás neokouzlil.

Obavy o originalitu obrazů mít samozřejmě nemusíte. Artpit je seriózní online prodejní galerie, a kdybyste chtěli, bude vám spolu s dílem zasláno i potvrzení o pravosti podepsané autorem.

About angelo