Home / Internet / Bazar vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky
Bazar vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky

Bazar vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky

Nejen automobily mají své autobazary, které nabízejí ojetá vozidla za příznivé ceny. Obdobné služby poskytuje zájemcům Bazar vysokozdvižných vozíků Semat HB v Havlíčkově Brodu na Vysočině. Svojí nabídku služeb a sortimentu vysokozdvižných vozíků nabízí i na internetových stránkách, aby se každý mohl informovat o snadné dostupnosti těchto strojů a aby si je rovněž mohl vybrat.

Bazar je výhodný zejména pro společnosti a podnikatele, kteří nechtějí vynakládat značné finanční prostředky za manipulační techniku, nebo potřebují vysokozdvižný vozík jen sporadicky a nová manipulační technika by pro ně byla zbytečným luxusem.

Bazar manipulační techniky Semat HB se zabývá prodejem nejen vysokozdvižných vozíků, ale v jeho nabízeném sortimentu najdete i ruční nebo paletové vozíky, různá přídavná zařízení a doplňky, jako jsou pneumatiky, kola, baterie, hydraulické hadice a nejrůznější náhradní díly.

Skutečnost, že se jedná o použitou techniku, ovšem vůbec neznamená, že by byla tato technika méně kvalitní než nové stroje a zařízení tohoto druhu.

Bazar věnuje velkou pozornost servisu. Prodává jak nové stroje, tak i použité nebo i částečně repasované, jejichž kvalita je srovnatelná s novými stroji. Součástí servisu jsou i pravidelné technické prohlídky a revize LPG vysokozdvižných vozíků. Kromě toho bazar Semat HB opravuje a prodává hydraulické válce.

Pro některé podnikatele se nevyplatí pořizovat si ani použitý stroj. Mohou využít jedinečné možnosti zapůjčení vysokozdvižného vozíku podle potřeb, za což zaplatí pro ně naprosto vyhovující cenu. Výhodou této služby je, že v rámci pronájmu má nájemce a uživatel zaručen kompletní servis, takže může zapůjčený vysokozdvižný vozík či jinou manipulační techniku používat bez zvláštních starostí. Při zapůjčení lze dohodnout i přepravu techniky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About Makawiel