Home / Internet / Výtvarné stolečky a tabule
Výtvarné stolečky a tabule

Výtvarné stolečky a tabule

Udělejte svým malým dětem velkou radost a pořiďte jim dětský výtvarný stoleček nebo výtvarnou tabuli. Nejkvalitnější zboží tohoto druhu dováží do České republiky výhradní dovozce StepTwo, s.r.o., který nabízí kromě dětských stolečků a tabulí i plastová pískoviště, skluzavky, houpačky a další dětský nábytek a hračky.

Všechno jsou to výrobky americké firmy Step2, která vyrábí a exportuje dětské hračky a dětský zahradní nábytek nejvyšší kvality prakticky do celého světa.Jednotlivé kusy si můžete objednat v e-shopu společnosti StepTwo nebo si je po objednání vyzvednout osobně ve skladu v Trutnově.

Dětský stoleček a dětská tabule je jedinečnou hračkou a učební pomůckou zároveň. Děti mají příležitost si samy hrát, aniž byste jim museli pro jejich výtvarné výtvory vyklízet stůl nebo jiný prostor. Tabule je úžasným doplňkem do každého dětského pokoje. Svislá plocha na rozdíl od vodorovné lépe podporuje rozvoj psaní, kreslení a zábavnou formou rozvíjí v dítěti kreativitu. Z jedné strany je tabule magnetická a umožňuje hru s magnety nebo psaní za sucha stíratelným fixem. Druhá strana je klasickou tabulí, na kterou se kreslí a píše křídou. Součástí tabule je i praktický držák na upevnění papíru, na který děti rády kreslí pastelkami a dvě poličky pro psací potřeby. Držák i poličky jsou odnímatelné, takže jejich čištění je velice jednoduché.

K tabuli se rovněž dodávají sady magnetických písmen a symbolů. Svou výškou zhruba 105 cm je vhodná pro malé děti ve věku již od tří let. Celá tabule je z plastu, který umožňuje velice snadnou údržbu, přičemž je odolný i vůči dětským rozmarům. Dětské tabule mají stejně jako ostatní výrobky firmy Step2 atest odpovídající Evropským normám. Patří k nim i stoleček pro děti, který se vyrábí v různých velikostech. U malého stolečku, který má však dostatečnou pracovní plochu a odkládací přihrádky pro omalovánky, papíry a pastelky mohou sedět děti již od 1,5 roku. Pro větší děti je pak určen dětský stoleček se zvýšenou plochou a zásobníky na ukládaní psacích a výtvarných potřeb. Nad pracovní plochou je dokonce světlo na baterie a součástí stolečku je stabilní židlička se zádovou opěrko


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About Makawiel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*