Home / Finance / Jak si pořádně spočítat nebankovní půjčky?
Jak si pořádně spočítat nebankovní půjčky?

Jak si pořádně spočítat nebankovní půjčky?

Jednou z možností, jak vyřešit finanční tíseň, jsou nebankovní půjčky. Jejich poskytovatelé většinou nenahlížejí do registru dlužníků, nepožadují potvrzení o příjmu a další doklady. Navíc je tato varianta neporovnatelně rychlejší a většinou on-line.

Než se rozhodnete pro nebankovní půjčku, je však i v tomto případě si řádně rozmyslet, kolik si vypůjčit, do kdy budete schopni peníze splatit a v jak vysokých splátkách. Spočítání půjčky vám velice usnadní nové projekty, které naleznete na internetovém portálu www.spočítat-půjčku.cz. Využití portálu je výhodné v tom, že veškerou nabídku půjček najdete na jednom místě včetně srovnání bankovních a nebankovních půjček, vyřízení netrvá déle než 10 min. a jedná se o on-line půjčky, to znamená, že i žádost je podávána on-line. Rychlé půjčky znamenají doslova vyplacení ihned a navíc po vás nikdo nebude vyžadovat sdělení účelu, takže půjčka na cokoliv je skutečně po všech stránkách výhodná. Jednotlivé projekty lze podle několika kritérií rozdělit do tří skupin:

Jak si rychle spočítat půjčku bez registrů

Projekt půjčky bez registru s vyplacením ihned, který najdete pod heslem http://spocitat-pujcku.cz/pujcky-bez-registru-ihned vám pomůže spočítat nejvýhodnější půjčky bez registru tak, že porovná nabídky desítek poskytovatelů půjček, včetně těch, kteří nenahlíží do registrů dlužníků. K těm patří například SOLUS, NRKI aj. Půjčky bez registru poskytují výhradně nebankovní subjekty, takže je nutno u nich počítat s nepatrně vyššími úroky. Mezi půjčovateli můžete najít i takové, kteří poskytují půjčky na vyplacení exekuce, ty jsou však se zástavou nemovitostí. Všichni poskytovatelé jsou prověřováni, aby se mezi ně nedostal podvodný subjekt.

Pokud jde o registry dlužníků, tak jeden z nich spravuje zájmové sdružení právnických osob nazvané SOLUS. Shromažďuje data o závazcích všech dlužníků a chrání tím všechny věřitele a subjekty, které se zabývají půjčkami. Registrován je zde každý, kdo v posledních čtyřech letech využíval podobných služeb. Je to ochrana nejen věřitelů, ale i samotných dlužníků, aby se další půjčkou nedostali do tzv. dluhové spirály či pasti.

Nebankovní půjčky jsou výhodnější než bankovní

Porovnáním nabídek desítek poskytovatelů nebankovní půjčky zjistíte nejvýhodnější podmínky. Hlavními výhodami jsou především rychlé vyplacení a přestože je úrok jako v bance, vyhnete se zdlouhavému jednání, pátrání v registru dlužníků, nutnosti předložit potvrzení o příjmu, schvalování žádosti a čekání na vyplacení, které je u nebankovní půjčky na rozdíl od bankovní on-line. U nebankovních institucí můžete získat půjčky do 100 000 Kč a porovnat si podmínky jednotlivých poskytovatelů, u kterých se mnohdy liší výše úroků, termín splacení a další kritéria. Někteří poskytují i sms půjčky do 5 tis. Kč, ale například i půjčky do výše až tří milionů Kč, včetně amerických hypoték. Stačí si v pohodlí svého domova kliknout na heslo spočítat nebankovní půjčku a vypočítat si jí na internetu.

Půjčky na vyplacení exekucí

I takové půjčky lze získat u nebankovních institucí. Exekutor bývá postrachem mnoha lidí, kteří se dostanou do finanční tísně a hrozí jim ztráta jejich nemovitosti. Pro zadlužené majitele nemovitosti slouží právě tento produkt. Na stránkách o vyplacení exekuce si můžete spočítat ty nejvýhodnější půjčky na vyplacení exekuce nebo nevýhodných zástav nemovitostí. Portál slouží k porovnání nabídek mnoha poskytovatelů půjček se zástavou, včetně těch, kteří nepožadují doklad o příjmu. Hlavně se jedná o nebankovní společnosti, jako jsou například družstevní záložny apod. Tyto subjekty většinou ani neprověřují registry dlužníků. Půjčka na exekuce je příležitostí ke zkonsolidování vašich závazků, včetně exekucí do jednoho a splácet všechno jednou splátkou. Taková cesta vede ke zrušení exekuce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About Makawiel