Home / Návody / Buďte v posteli aktivní jako dřív

Buďte v posteli aktivní jako dřív

Všímáte si, že už to v posteli není to, co bývalo? Nedělejte si starosti. Problémy s erekcí zažívá v pozdějším věku každý chlap. Někoho to potká dříve, jiného později, ostuda to však není v žádném věku.

Důležité je překonat ostych a nebát se o tom mluvit. Někdy vám může pomoci jen rozhovor s partnerkou, budete po něm totiž klidnější a možná se uvolní psychický blok, který máte v hlavě, a už to zase půjde jako dřív. Určitě není náhoda, že se problémy s erekcí někdy léčí u psychiatra.

Pomoci může i rozhovor s doktorem. Nemusí to být zrovna urolog, stačí praktický lékař, ke kterému běžně chodíte. Potíže s dosažením erekce totiž bývají příznakem nějakého onemocnění. Nemusí to být zrovna váš případ, ale také může. Poraďte se proto s lékařem a nechte si udělat běžná vyšetření, která zjistí, zda se u vás neprojevuje například počínající diabetes. U cukrovky jsou potíže s erekcí časté.

Neznáte příčinu?

Někdy není snadné určit příčinu. Pokud se jedná o krátkodobé potíže, ještě vyčkejte, třeba samy odezní. Jestli máte problémy už dlouho a nemáte tušení, čím to je, nemějte strach. Zvažte svůj věk. S přibývajícími léty je úplně normální, že už to není tak snadné. A dá se to vyřešit.

Tip, jak omládnout o pár desetiletí, pro vás sice nemáme, ale radu, jak vyzrát na erektilní dysfunkce, ano.

Pomoc do hodinky

Všichni známe Viagru. Tato modrá pilulka ve tvaru kosočtverce je snad nejznámějším přípravkem na zlepšení mužské erekce. Za její účinky může látka Sildenafil, která se vyskytuje i v jiných přípravcích. Tyto přípravky se prodávají pod méně známými názvy – například Kamagra, díky čemuž jsou levnější, avšak působí úplně stejně. Účinkují obvykle do 30 – 60 minut.

Kromě toho je možné sehnat ještě rychleji účinkující varianty. Než se vstřebá pilulka, chvíli to trvá, ale například gelové kapsle, které se přes dutinu ústní dostanou do krve, fungují do 15 – 30 minut. To je ideální doba na předehru.

Problémy s erekcí rozhodně nejsou důvodem, proč by měl váš milostný život ustávat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo