Home / Finance / Operativní leasing: Jednoduchá cesta k automobilu, o kterém sníte
Operativní leasing: Jednoduchá cesta k automobilu, o kterém sníte

Operativní leasing: Jednoduchá cesta k automobilu, o kterém sníte

Firmy, podnikatelé i soukromé osoby čím dál tím více oceňují výhody operativního leasingu. Mají tak totiž stále k dispozici nový vůz, a to absolutně bez starostí. Navíc, vědí, že je automobil, kterým denně cestují, nebude stát více, než fixní měsíční platby leasingové společnosti a náklady na palivo. Podnikatelé a firmy si navíc veškeré náklady mohou odečíst z daní.

Operativní leasing je čím dál tím oblíbenější. A není se čemu divit. Je totiž skvělou možností, jak mít k dispozici automobil bez nutnosti akontace, která v mnoha případech činí i 30% z celkové ceny vozu. Díky operativnímu lízingu tedy můžete řídit automobil, který byste si nemohli za jiných podmínek pořídit.

Je pravdou, že automobil po celou dobu trvání smlouvy o operativním leasingu, patří leasingové společnosti. Lidé tuto skutečnost často pokládají za nevýhodu. Operativní leasing ale naopak přináší mnoho výhod.

Firmy si například formou operativního leasingu zřizují vozový park, který je pravidelně obnovován a pneuservis, pravidelný autoservis, silniční daň, poplatek za rádio, povinné ručení i havarijní pojištění jsou starostí leasingové společnosti. Při operativním leasingu zpravidla není požadována žádná akontace. U dobře vybrané leasingové společnosti jsou pravidelné měsíční náklady fixní a není třeba platit žádné dodatečné poplatky. Firmy si navíc mohou měsíční platby v plné výši odečíst z daní.

Hertz Lease

Hledáte stabilní leasingovou společnost, na kterou se vždy budete moci spolehnout? Podívejte se na nabídku společnosti Hertz Lease. V pravidelné měsíční platbě za službu FULL-SERVICE je zahrnuto povinné ručení, havarijní pojištění, roční nájezd 20 tisíc km, registrační poplatky, poplatek za rádio, pneuservis, tankovací karty a mnohem více. Společnost Hertz Lease působí téměř ve všech evropských zemích a má mnoho spokojených zákazníků.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo